Usagi Drop anime
#11
Upravo završih sa gledanjem. Čini mi se da je ovo prvi slice of life koji sam odgledao i mogu reći da je bio odličan. Animacija je dopadljiva, OST je bio dobar, ali ne baš upečatljiv. OP i ED su prosek, ništa posebno i to je verovatno i jedina zamerka s moje strane. Likovi su bili super, Daikiči je baš gotivan lik, a Rin je bila preslatka. Kouki i njegova majka su isto bili simpatični. Priča mi se mnogo svidela, sama ideja da je čovek od 70 i kusur godina dobio ćerku mi je bila otkačena. XD Svidelo mi se i što su odnosi između likova dosta realno prikazani. Takođe je bilo i humora, neke scene su me lepo nasmejale. Može se reći da je ovaj anime jedan od boljih koje sam gledao, sve vreme mi je držao pažnju. 9/10 Smile
[Image: steinsgate.png]
Reply
#12
Pogledao sam za 2 popodneva, naravno sa Miloševim prevodima.
Odlična stvar. Baš mi prijaju ovi slice of life naslovi Big Grin
Šteta što ima svega 11 ep, pravo uživanje za gledanje.
Reply
#13
http://www.anime-overdose.com/streaming/...p-229.html

Napravih stream ovoga. Prava prilika da odgledaju oni koji nisu. Smile

Odličan slice of life naslov.
Reply
#14
Uživala sam u svakoj epizodi, šteta što ih je samo jedanaest. Daikiči me kupio odmah na početku kada se ponudio da se stara o Rin.. koja je tako slatka devojčica.. Od samca, čoveka koji je znao samo za sebe i dobar provod postao je roditelj i bukvalno je posvetio svoj život Rin.. Svaka njegova misao vodila je ka njoj, hoće li joj se dopasti ovo ili ono, kako će nešto uticati na nju.. više nije bio sam, bila je tu i ona koja mu je promenila život i sve su radili zajedno. Sve je dobilo potpuno novi smisao.. Radovanje malim stvarima poput barice posle kiše ili lišću koje pada me oduševilo.. I ja sam se radovala sa njima Big Grin Onaj običaj da se zasadi drvo kad se dete rodi isto tako. Fascinantno.. I znate šta, zbog ovog animea ja još više volim anime industriju koliko god to kičasto i detinjasto zvučalo Big Grin nije baš da sam neki feliki fan slice of life žanra ali ovo je zaista prelep anime..
Mangu nisam čitala, čula sam nešto i to mi se nije dopalo, zato bih da se za mene sve završi ovde Smile
Reply
#15
manga je mnogima ostavila traume XD
Reply
#16
dobar anime za pogledat Smile
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)