Nanatsu no Taizai aka The Seven Deadly Sins
#21
Odgledah ovo konacno, iako sam ga nekada davno batalio. Za jedan battle shonen je sasvim ok naslov, 100 poglavlja mange su nabili u 24 epizode , i zato serija nije dosadna i borbe ne traju po 5 epizoda. Prijatno sam iznenadjen sto anime nije cenzurisan, krajnje neobicno za ovo vreme. Muzika je ok, podseca na FT, a posebno je kul drugi opening...
Reply
#22
+1 za drugi opening Smile Ja sam, osobno uzivao gledajuci...nekako sam se bas uzivio u pricu,likove i njihov backstory (pogotovo King-ov Sad ) Vjerojatno cu i procitati mangu pa da popunim rupe u prici Big GrinDD
[Image: signature__one_piece_2_by_riri_art.png]
Reply
#23
http://www.bg-anime.com/content.php?r=90...3Bu-godinu
Reply
#24
Ako mi legne i druga sezona koliko i prva, eto meni jos jednog naslova za prevodjenje Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#25
Heh Elerane, čim ja kažem da je nešto ok, to važi za tebe i obratno. Poklapaju nam se ukusi baš dosta. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#26
@Vele: Hehehehe da znas Big Grin Komotno i lako bi se uklopio sa mojom ekipom sa kojom svakog cetvrtka gledam anime Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#27
I orgija.
Reply
#28
Ja sam open-minded i avanturistican, nemam nista protiv. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#29
@Yuspawn: Ya hear that? In your face! Toungue Big Grin XD
Jeste da idemo u off topic i da je ovo vise za shoutbox tema, ali kad je Peglislav preplavio shoutbox pa moramo ovde XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#30
Onako.. Fina zabava. Dopao mi se dizajn glavnih likova, tako su bucmasti i slatki Big Grin
Baš nervira ona/j Džeriko, Harlekuin blenta, Ban Rambo, došlo mi je da premotam svaku scenu sa Meliodasom no dobro... Merlin je onako opaka Smile
Nije loše ispalo, može da se gleda..
The pain and the pleasure all come together there is no reason why Love
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)