Nanatsu no Taizai aka The Seven Deadly Sins
#1
[Image: 65409.jpg]

Epizoda: 24
Datum: oktobar 2014 -
Produkcija: A-1 Pictures
Žanr: Action, Adventure, Fantasy, Shounen, Supernatural
MAL: The Seven Deadly Sins

Pre 10 godina grupa zvana "7 smrtnih greha" koja se smatrala za najmoćnije vitezove u carstvu je pokušala da zbaci kralja sa prestola ali priča kaže da su ih nakon žestoke borbe porazili Sveti vitezovi, iako mnogi i danas veruju da su preživeli tu borbu niko ih od tada nije video. Nakon 10 godina Sveti vitezovi su izveli državni udar i ubili kralja uspostavljajuću vladavinu tiranije u kraljevstvu. Elizabeta, kraljeva ćerka kreće na put da pronađe "7 smrtnih greha" i ubedi ih da se pridruže revoluciji i prekinu tiraniju koja je zadesila zemlju.






Najveca "nada" shounen zanra posle FT. XD

Ne znam kako ide prica u mangi mada je svi hvale, prva epizoda mnogo podseca na FT ceo taj svet je u tom fazonu, cak umesto macke koja govori imamo prase. Smile

Sve u svemu nije lose za pocetak, kome se svideo FT, Naruto, Bleach i slicni treba da baci pogled verovatno ce da mu se svidi i ovo. Ja planiram da nastavim pa cemo da vidimo kako ide. Ima jedna stvar koja mi je zasmetala ali cu to da iskomentarisem posle da ne lupim odmah spojler. Smile

Jel odgledao neko 1 epizodu? Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#2
pa posle ovog opisa i sa čime upoređuješ znam da na ovo neću trošiti vreme
Reply
#3
Haha, posle njegovog komentara ni ja ne bih trosio vreme na ovo. Ali posto sam vec citao mangu, mogu reci da je mnogo mnogo drugacije od njih. Fora je sto su likovi u Nanatsu no Taizan jos u pocetku mnogo jaki. Tako da ako me ovo na nesto podseca, onda su to epske pesme o Marku Kraljevicu haha.

Ukoliko adaptiraju mangu kako treba, bice barem 6+/10 serija.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#4
Izgledalo zanimljivo prvih 2 minuta... Čim vidiš glavnog lika sve ti jasno...
Ali dobro, ko voli ove battle šonene sigurno će uživati.
Reply
#5
Ne sviđa mi se dizajn glavnih likova. Koji q im je s očima?

Za sada neću gledat, vidjet ću koliko će dobiti na popularnosti.
Reply
#6
(2014-10-08, 12:51)Yuspawn Wrote: Čim vidiš glavnog lika sve ti jasno...


E bas mi je to zasmetalo ali nisam hteo da odmah napisem da ne spojlujem u startu. Ne samo glavni lik vec svih 7 su u tom fazonu (sudeci po openingu, samo jedan je kao neki nazovi tinejdzer), reko sta koji qc....

A garant su nekada bili kao na onim posterima pa se nesto desilo ili postoji neka moc koja ih pretvorila u decu. Ali to ne menja cinjenicu da je to toliko glupo al ne bih da ga osudim unapred, i HxH ima za glavne likove klince pa je ispao extra. Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#7
Da vidimo, odgledah ovih 21 ep sto izadjose i sada pokusavam da shvatim sta sam ja to gledao XD. opet imamo onu shonen logiku koja mi ide na K "i will protect her blah blah blah"
Sto se uopste dizajna likova tice...Meliodas wtf?! Dat boobs and ass spam. XD
Ban mozda lik koji me se najvise svideo ali opet....besmrtnost? Fak jea. XD
Diane...Titan...mislim da je to sasvim dosta.
Mislim da bi ovde bilo najbolje da prekinem sa nabrajanjem likova. XD
Sve u svemu anime kao anime...hmmm pa ima neku zanimljivu pricu, likovi nisu lose zamisljenji, nema onih power up-ova gde raznese celu planetu, vec na pocetku su jaki, ali kao sto vec rekoh u akame ga kill thread-u VOLEM oklope. XD
Sve u svemu modza sam jedini koji ovo misli ali sve kad se sabere i oduzme anime i nije toliko los, od mene ocena 7.5/10 Anime
[spoiler] King arthur....Merlin, idi begaj XD [/spoiler]
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#8
Da, divovi su bas cesta pojava u animeima, skoro svaki anime ima takvog lika.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#9
Ovo mi deluje primamljivo... Potreban mi je jedan dobar generic shounen malo da se opustim. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#10
Dobar anime , borbe su izvrsne ,likovi su dobri i ovaj anime mi pruza opustenje a radnja je dobra
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)