Fate/stay night: Unlimited Blade Works
#11
Odgledah ove 2 epizode, i dobro deluje, animacija je neverovatna, i borbe su odlične.
Nadam se samo da će manje da haremuju od Fate/Stay Night.
Reply
#12
I baš kad sam pomislio da će ove duple epizode postati standard...
Reply
#13
Odgledala u jednom danu sve ep koje su izašle do sada. Animacija/borbe - 10.
Reply
#14
I dalje se ne mogu nagledati kako je to sve lijepo animirano. Ne sjećam se nijednog drugog novijeg animea gdje borbe izgledaju ovako tečno.
[Image: PI9gINp_2014112300454990f.gif]
Reply
#15
Animacija je super, ali bogati, onaj Shiro je sad službeno najveći anime kretan ikada. Kako me nervira, trebao je zaginut 1000 puta.
Reply
#16
Problem je sto samo animacija i valja, smor, smor, smor, harem , kul borba i tako u krug.

Širo je oduvek bio idiot. Jedan od najgorih glavnih likova animea. Vadi ga malo Archer doduše. XD
Reply
#17
(2014-11-24, 21:10)sajber Wrote: Animacija je super, ali bogati, onaj Shiro je sad službeno najveći anime kretan ikada. Kako me nervira, trebao je zaginut 1000 puta.

Problem je što on nije samo slab, nego je smetnja svim likovima u ama baš svakoj situaciji u kojoj se nađe. Nije ovo prvi put da je glavni lik netko tko je neiskusan i neupoznat sa radnjom i pravilima, ali ovo je stvarno previše.

Ovo je kao da npr. u animeu o pokeru glavni lik nikad nije čuo za poker Dodgy
Reply
#18
Ma izgleda da ste vi zaboravili kakav je Shiro bio u originalu, ovde mi je extra nemam ni jednu primedbu posto cim mi dopizdi ja ga se setim kakav je bio tako da je ovde skroz ok.

Pored Parasyte jedini anime ciju svaku epizodu jedva cekam iako znam kraj (sad mi zao sto sam gledao original). Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#19
(2014-11-24, 21:28)Lavi Wrote: Ma izgleda da ste vi zaboravili kakav je Shiro bio u originalu, ovde mi je extra nemam ni jednu primedbu posto cim mi dopizdi ja ga se setim kakav je bio tako da je ovde skroz ok.

Blago meni onda što nisam gledao original Thumbs up!
Reply
#20
Potvrdjeno je da ce zadnja epizoda 1 sezone biti sat vremena dugacka. Ne u fazonu spojene epizode nego bas kao sto je bilo sa epizodom 0 i 1. 3 takve epizode u jednoj sezoni + ovakva animacija, covece koliko oni imaju para za ovaj projekat. Big Grin

Sta bih dao da vidim OP ili Bleach sa ovom animacijom. XD
[Image: 76561198247150340.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)