Racunar do 42.000.
#31
ili GTX780, svega 70k
Reply
#32
Jel ima neko nekog, ko popravlja racunare , a da hoce da dodje na kucnu adresu ..Zeza me nesto komp..Sam se restartuje, pise HDD usage 100 posto, a nista ne radim, obrisao sam mu silne neke virsue, ali ponovo piiiiiiiiiii...Pa ne bih sad da lupam ovde po internetu, nego ako ima neko nekog proveronog da mi da broj..Unapred hvala..I da , da bude iz BEograda Big Grin
P.C
Otvorio sam ovde, da ne bih dzabe otvarao novu temu..
Reply
#33
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id...usage.html
Reply
#34
Hvala..ugasio sam to sto sto su rekli, ugasio sam jos i SUperfetch i obrisaoo jos virusa, stvarno ne znam gde sam sve to pokupio i obrisao sam MOzilu i Chrome..i sad radi dobro, valjda nece ponovo da krene da zeza..
Reply
#35
manje obilazi pr0n sajtove i biće manje virusa
Reply
#36
2 nedelje si imao komp i već si ga napunio virusima XD
Reply
#37
(2014-10-12, 17:45)Yuspawn Wrote: 2 nedelje si imao komp i već si ga napunio virusima XD


Pa dobro jesmo mu vise puta rekli da mu izvadi dusu, decko samo sledi savete... XD
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#38
Ma od starta me je nesto zezao komp, ovaj Windows 8 je pun bagova..Verovatno mi je DAEMON Tools ubacio nesto ( i njega sam izbrisao ) , Chrome me je takodje nesto zezao. Nisam mu bas nesto dusu izvadio, igram samo Mass efect 2 , na to sam se nalozio, ali napreduje sporo, da nije faksa, presao bih ga u dva dana . Big Grin
Reply
#39
skini win 8.1 pa sve updejtuj , trebalo bi da ti fino radi.

DT lite je pun nekih virusa, čuda. Sam Chrome ti nije problem, već to smeće koje si slučajno intalirao u njega.
Reply
#40
Pa da..to je bio najveci problem..oni programi sto se sami instaliraju preko neta.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)