DRAMAtical Murder
#1
[Image: 62185l.jpg]

Tip: TV
Epizode: 12
Status: Trenutno se prikazuje
Datum prikazivanja: 7.7.2014. - ?
Žanrovi: Action, Sci-Fi, Shoujo, Psychological
MAL

Quote:Priča nas vodi u daleku budućnost gdje igra "Rhyme", virtualna borbena igra, ima jako veliku popularnost i ljudi posjeduju "AllMates", praktična AI (umjetna inteligencija) računala.
Aoba vodi normalan život, radi u trgovini starinama i živi sa svojom bakom na otoku Midorijima. Za razliku od svojih prijatelja, ne sudjeluje u "Ryhme"u niti pripada nekoj bandi. Ali, kada se priče o nestajanju ljudi počnu širiti, Aoba počne smatrati svojom dužnošču otkrivanje tajne iza zatvorenih vrata svog otoka kako bi zaštitio svoj svakodnevni život.




Komentar:
Razlog zašto sam počela gledati anime je šarena animacija XD To mi se svidjelo već na slici, ali kada sam vidjela lošu ocjenu na MALu, zanimalo me čemu to pa sam ga krenula gledati. Nisam daleko odmakla, pogledala sam prve 4 epizode i ne vidim neki posebni razlog za niskom ocjenom. Nisam igrala igru i ne znam kako ide, ali ovo mi se čini kao neki skroz okej anime.
Do sada nisam gledala anime sa ovakvom pričom tako da mi je sama ideja jedinstvena. Ono što mi se posebno svidjelo je tempo animea gdje se sve malo po malo otkriva pa se ponekad i čini sporim. Nema nekih, barem meni, očitih rupa u priči koje nisu nekako objašnjene.
Čak su i likovi okej. Niti jedan mi nije nešto posebno drag ni mrzak, iako me svi na svoj način živciraju XD ali priča se ne fokusira samo na jednog lika već na više njih. Doduše, na neke više, na neke manje. Samo mi neki nisu jasni odakle iskaču, barem u početku..
Glazba je iz igre i super je spojena s animeom i temom.
Animacija je negdje pojednostavljenja i izgleda stvarno mutavo, ali dizajn likova mi se sviđa.
Planiram skoro početi sa igrom (ako je nađem) jer sam u BL fazi trenutno pa eto Big Grin
[Image: a3a77ab1208651095298401d936d852f141.jpg]
Reply
#2
Također odgledala 4 ep ali droppala...razlog što sam izgubila zanimanje je čudna radnja, spora, dosadna, nije po mom ukusu. Mada, likovi nisu toliko loši....
No opet, neka ga sa strane....možda se jednom iz dosade predomislim Smile
Reply
#3
Ja sam cijelih 8 uspjela da pogledam ali su mi dosadili. BL vidjelo nije, a kamoli yaoi-ja Big Grin jedan kiss really? Igrica je bolja Big Grin
Reply
#4
Igrica je mnogo bolja nego anime, pogledao sam tipa 2 epizode i smorilo me XD
Koujaku i Aoba shipshipship
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)