Ko je vaš omiljeni naruto lik?
#11
Inuyasha Wrote:i onaj shto sada putuje sa Sasukeom (mislim na onoga shto je uzeo Zabuzin mac)
Suigetsu Hozuki Anime
[Image: sig2t.png]
Reply
#12
Meni je gotivnija Karin ili kako se vec zove....
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#13
Karin? Meni je Karin odvratna Sad
[Image: sig2t.png]
Reply
#14
Sto? Meni je skroz smesno kako pokusava da se nabaci znas vec kome, da ne spojlerujem...te njena podvojena licnost skroz je ok...:lol
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#15
Inuyasha Wrote:kao i onaj shto sada putuje sa Sasukeom (mislim na onoga shto je uzeo Zabuzin mac)...

Suigetsu... he, he... Slažem se, slažem se... I ja sam njega uvrstila... Baš je zanimljiv lik Big Grin

Inuyasha Wrote:Approved and done!

Heh, baš lijepo Big Grin
Summer rain
Reply
#16
Mada sam malo gledao naruta svideo mi se Gaara. Lik je predobar sta radi sa peskom,nemam reci.Big Grin
P.S. cekam da mi drug donese epizode,ako treba da gledam 7 sati gledacu,samo da ga pogledamSad
[Image: zabavamilivojevic.jpg]
Reply
#17
Ko bi ja bio tesko pitanje svidja mi se sasorijev stil uvek ima nesto ispod rukava a i haku nije los kod njega mi se svidja njegov kekai genkai


ZNAM ja bi bio nesto izmedju choudjija i shikamarua to dvoje su kao ja (jedan lenji prozdrljivac)
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#18
Moj omiljeni lik je Zabuza,Itachi i Ero sanin.....steta sto je pogino......bio je car
Reply
#19
Moj omiljeni lik je bio i uvijek će biti Kakashi Hatake. On mi se svidio od prvog puta kad sam ga vidio. Onaj njegov stil borbe mi je odličan. Još mu pridružujem i Jiraya- u otkad se pojavio. Tip je stvarno perverzan i odlične vještine ima. Kao i Kakashi. Big Grin
Reply
#20
Ichigo Kurosaki Wrote:....steta sto je pogino.....

Molim vas da ne dajete spoilere osim u temi Naruto manga... sve ostale teme se odnose samo na one događaje koji su se desili u anime- i!
Hvala Anime
[Image: sig2t.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)