Saint Onii-san
#1
Saint Onii-san
--------------------------------------------------------------------------------------------
[Image: saint-oniisan.jpg]
Broj Epizoda: 2
Zanr: Comedy, Seinen, Slice of Life
Takodje jedan film u trajanju od ~ 90 min.
Trailer:


Ukratko o animeu:
Isus Hrist i Gautama Buda , osnivači hrišćanstva i budizma , žive zajedno kao cimeri u jednom stanu Tokiu. Ovaj anime često uključuje viceve ​​o hrišćanstvu, budizmu , raznorazne pun-ove i sve stvari vezane za te dve vere. Junaci ovog anime kriju svoj identitet dok u medjuvremenu pokušavaju da razumeju moderno društvo u Japanu .

--------------------------------------------------------------------------------------------
[Image: 4118347-4479521038-10533.jpg]
Isus Hrist spoznaje zadovoljstva nas običnih smrtnika.
--------------------------------------------------------------------------------------------

[Image: tumblr_inline_my1069gmm61r0lg9e.png]
Uspeva da nadje i nove pratioce. Opaa!

Anyhow ovaj anime je stvarno zabavan i interesantan i preporucio bih ga svima, a s obzirom da ima samo dve epizode ujedno ce biti i kratak.
Meni se svideo stil crtanja tako da je i to jedan od razloga zasto sam se odlučio da odgledam ovaj anime.
Voleo bih da ko god se odluči da odgleda ovaj anime vrati ovde i prokomentariše nešto o njemu.

Cheers,
Miloshai.
Reply
#2
Gledao sam film, zaboravio sam da postoji i OVA. Je l' film prosirenje OVA-e, ili je u pitanju skroz drugaciji materijal?

Inace skroz simpatican anime. Nije nesto izuzetno smesan, uglavnom se zasniva na apsurdnosti pocetne premise. Glavni likovi Isus i Buda dozivljavaju Japan, zemlju mira. Mislim da bi bilo nategnuto da je u pitanju serija, ali je u obliku filma sasvim prijatno za gledanje.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)