Golgo 13
#1
[Image: 25423.jpg]
Tip serije: TV
Broj epizoda: 50
Žanr: Akcija, drama, triler, seinen
Studio: The Answer Studio
Godina: 2008.

Quote:Anime adaptacija Shogakukanove najstarije mange koja se još objavljuje. Golgo 13 je i po ukupnoj prodaji volume-a treća manga po redu, odmah iza Dragon Ball i One Piece.

Anime prati Golga 13, poznatog i pod pseudonimom Duke Tougo, profesionalnog ubicu u izvršenju njegovih misija. Neki ga zovu i japanskim Džejms Bondom s tim što je njegov lik mračniji. Sa skoro stopostotnom preciznošću i odlučnošću da izvrši misiju po svaku cenu, on je čovek sa kojim se ne treba kačiti.

Pogledao sam 10 ep što je Poltergeist preveo. Dosta dobar anime epizodičnog karaktera. Svaka ep je neki novi događaj nevezan za prošli. Mislim da može i preko reda da se gleda. Kvalitet epizoda varira od odličnog do dobrog. Ni jedna ep me u ovih prvih 10 nije smorila. Dosta sam i iznenađem epizodama pošto sam očekivao neku žestoku akciju gde će lik da radi nemoguće stvari, a anime je ispao drama/triler i tu i tamo po akciona scena. Odlične su ep 2 i 6, kada policija pokušava da reši slučaj.
Reply
#2
Quote:Dosta sam i iznenađem epizodama pošto sam očekivao neku žestoku akciju gde će lik da radi nemoguće stvari, a anime je ispao drama/triler i tu i tamo po akciona scena.

Mislio si na ovako nešto:


[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)