Novi DBZ film u 2015?!
#1
Film je najavljen za proleće 2015 i tačan datum niti naziv filma.
Moguće da je u pitanju Dragon Ball Z Battle of Gods 2!

[Image: 1.jpg]

Ne mogu da verujem kakva vest, ovo mi ne najbolje jutro u poslednja dva-tri meseca, tako sam uzbuđen! Nadam se samo da će dostići dobar uspeh kao i film iz prošle godine Big Grin
Ipak Torijama ponovo sarađuje u ovom projektu Cool

Proof Of Truth:
http://www.animenewsnetwork.com/news/201...ama/.76681
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#2
Meh, opet će Toriyama zasrat.
Reply
#3
Ne znam šta da mislim. Poslednji film je bio OK, gledljiv - dobre fajt scene, ostalo je prostora za nastavak tako da je vrlo moguće da je ovo nastavak Battle of Gods.
Ako je tako, onda će verovatno ubaciti neke nove Bogove, šta znam. Samo da ne bude kao u prvom delu ---> "Give me pudding or I destroy the Earth"...
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#4
Nadam se da ce konacno ispuniti obecanje i pustiti Vegetu da uradi nesto... Jedini lik sa pricom i razvojem tokom serije, mislim da zasluzuje makar jedan trenutak pobede.

JUSTICE 4 VEGETA!
Reply
#5
Prošli film nije bio loš, sasvim OK. Očekujem da i ovaj bude nešto slično. Bolje da razvuku malo tu priču i naprave anime od 12-25 ep Big Grin
Reply
#6
(2014-07-17, 20:49)Happy Wrote: Prošli film nije bio loš, sasvim OK. Očekujem da i ovaj bude nešto slično. Bolje da razvuku malo tu priču i naprave anime od 12-25 ep Big Grin


I ja se slažem za to, ali fanovi bi onda opet tražili neku dlaku u jajetu.
Uvek nađu neku zamerku, nebitno šta je u pitanju.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#7
Premestena tema posto su u pitanju spekulacije.

Edit: U dragon ball forum kako rece sajber, zaboravio sam da ga imamo posto ne svracam tu XD
Reply
#8
Trebai si je u dragon balll forum
Reply
#9
Film izlazi aprilu ili maju 2015 godine. Cool
Teaser Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=7dT_uDnzrJM#t=11

Neki error iskače kada sam pokušao ovaj link da stavim pod youtube tagove.
Zato sam ostavio ovaj link da stoji ovako. XD
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#10
Verovatno onda dvd/blu rey tek 2016.

Kako se ne sete da DB (Goku klinac) ponovo ekranizuju kroz filmove, kao Berserk Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)