Aldnoah.Zero
#1
[Image: 2qk4fmw.jpg]

Kategorija: TV
Epizode: 12
Status: Jul 6, 2014- ?
Studio: Aniplex, A-1 Pictures
Žanrovi: Akcija, Meča, Naučna fantastika
MAL ANN

Opis: Godine 1972, misija "Apolo 17" otkriva hiperkapiju na površini Meseca i deo čovečanstva započinje kolonizaciju Marsa.
Godinama kasnije izbija rat između ljudi na Zemlji i kolonista sa Marsa.

Komentar: Utisak posle prve epizode je - Hirojuki Savano. XD
Elem, ne baš zanimljiva prva epizoda, zamalo zaspah u prvih 15 minuta.
Provlači se određena doza klišea, ali to se dalo i očekivati. Ono, stekao sam utisak da treba isključiti te faktore i uživati u muzici haha
Generalno za prvu epizodu ok... može da prođe, i s obzirom da će biti samo 12 epizoda, gledaće se do kraja.
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#2
Ok prva epizoda, očekivao sam gore. Čini mi se da nema ovih klinaca , serija bi bila mnogo bolja, pun mi tuki više desetogodišnjih poručnika, generala itd. Poslednja scena kada 2 mala deteta gledaju "zvezde padalice" koji su u stvari projektili i žele mir u svetu je toliko moronska da nemam reči... XD
Reply
#3
Animacija i glazba (pogotovo glazba) su valjda najbolja stvar prve epizode. U glazbi se baš vidi tko ju je skladao XD Priča je nešto već viđeno, valjda Gundam vrvi ovakvom tematikom, al dobro, možda dobijemo nešto koliko toliko novo ovaj put.
[Image: a3a77ab1208651095298401d936d852f141.jpg]
Reply
#4
Odgledah i drugu epizodu, sasvim je ok.
Sviđa mi se ova Hodajuća crna rupa robot fora. XD
Reply
#5
(2014-07-06, 12:48)Yuspawn Wrote: pun mi tuki više desetogodišnjih poručnika, generala itd.
Children saves the world! XD

Elem, u potpunosti se slažem, ok epizoda. Meni mnogo bolja od prve.
Strašno podseća na Attack on Titan i to ne samo zbog (cool)muzike, već ti roboti kako se iživljavaju nad ljudima ko titani,
pa ono klinačko proseravanje na kraju epizode "tatakai, tatakai, tatakai!", pa malo drugari ginu... Samo nek' nastave sa akcijom, i ja zadovoljan.

Btw cool OP i ED.
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#6
(2014-07-17, 15:39)Super Freshman Wrote:
(2014-07-06, 12:48)Yuspawn Wrote: pun mi tuki više desetogodišnjih poručnika, generala itd.
Children saves the world! XD


Joj, da!
Ipak je ovo crtić za djecu.
Reply
#7
Anime i nije nešto, ali piiiiiiiiiiiš mi, muzika je u svakoj epizodi predobra. Pogotovo ona pjesma što je svirala u trećoj. Jedva čekam da izađe neki cd sa time.
Reply
#8
Ipak neće biti samo 12 epizoda.

Original run
[1st Half] 5 July 2014 - 20 September 2014

[2nd Half] 2015 – Scheduled
Episodes 24
Reply
#9
Heh, ja sam si računao 12 jer je cijelo vrijeme tako pisalo. Nadam se da neće izodugovlačit...
Reply
#10
(2014-08-04, 22:01)sajber Wrote: Anime i nije nešto, ali piiiiiiiiiiiš mi, muzika je u svakoj epizodi predobra. Pogotovo ona pjesma što je svirala u trećoj. Jedva čekam da izađe neki cd sa time.


Code:
http://lost-in-anime.blogspot.com/2014/09/aldnoahzero-ost.html

Počeo sam da gledam, za sada 3 ep. Nije loše za sada. Samo da ne sjebu stvari nadalje sa princezom i slično.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)