Tokyo Ghoul
(2015-01-12, 03:15)NAME-L-ESS Wrote: ^same here, solidna ep za pocetak.
Po meni vise ostavljala dojam kao da bi bolje legla kao zadnja ep prosle sezone nego prva ep druge.


Istina. Big Grin

Meni je anime super. Glatko teče priča, tempo je perfektan. Likovi su OK. Ali taj filozofski deo priče je meni najjača stana ovog anime-a. Odnos ghoulovi-ljudi. Natera te da razmišljaš. I Kaneki-Rize odnos je isto odličan. Poslednja epizoda prve sezone je fenomenalna, pravo mini remek delo. Vrlo sam zadovoljan. Bila bi 9ka da poslednja epizoda nije bila tako dobra, pa je 10 za mene. Big Grin

Što se tiče nove epizode, ok je. Sigurno će biti više akcije i Kaneki je sad baš badass sa maskom. :3
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Druga epizoda mi se uopšte nije svidela. Nije bilo borbe, a uz to nije ni objašnjeno zašto je Kaneki otišao sa onim ludacima.
Mi koji ne čitamo mangu ne znamo, ali ima dosta rupa koje još nisu popunjene, mnogo stvari koje trebaju da budu objašnjene.
Očekujem dosta od treće epizode. Ne mora da ima borbe ali neka bude barem zanimljiva. Big Grin
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
Njegov odlazak u Aogiri je anime-only. Dakle počeli su da odstupaju od mange naveliko, ne sviđa mi se to uopšte.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Pa rečeno je da će ova druga sezona imati svoju priču i da mangu uopšte ne prate više XD
Reply
Ja nisam znao, ovo je bio baš šok. :/ Nadam se da neće sve da upropaste.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Оvo će onda biti na fazon FMA i FMA:B, samo početak prati mangu posle sve izmišljeno i nakon 10 godina ide rimejk koji verno prati mangu.

Pogledao sam sve što je izašlo do sada, nije loš anime. Ne kontam čemu toliki hejt.
Reply
Evo jedan dobar post na tu temu XD

[Image: 104280539731662360458957.jpg]
Reply
Deluje veoma zanimljivo , odgledacu prvu epizodu pa cu videti kakvi su utisci.
[Image: Full_Metal_Alchemist_Signature_by_MrBasFish.png]
Reply
Čitatelji mange, je li Tokyo Ghoul stvarno toliko dobar kao što se govori? Parasyte me je navukao na ovaj tip priče, pa mi se ovo čini kao logičan izbor. Zanima me je li manga drastično bolja od animea? I ne, nisam odgledao nijednu epizodu animea da si ne ogadim mangu ako se ispostavi da je kvalitetna Smile
Reply
Slučaj ti je kao sa FMA i FMA:B. Samo početak prati mangu, posle dalje izmišljaju svoju novu priču.
Možeš pogledati nije loše, ništa maestralno ali je i više nego OK zabava, ne smara ni sa jednom epizodom. Parazit mi je bolji.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)