Elfen Lied
#1
[Image: Elfen-Lied.jpg]

Godina snimanja: 2004.
Broj epizoda: 13 + 1 OVA

Kouta i Juka pronalaze na plaži potpuno nagu devojku koja se ničega ne seća niti im išta može reći o sebi. Kako pomenuta devojka nije u stanju da govori, oni joj nadevaju ime Niju, i vode je kući, čisto iz sažaljenja nad njenom sudbinom. Međutim, ono što niko ne zna jeste činjenica da je pomenuta devojka ustvari mašina za ubijanje – jedan eksepriment koji je otišao u lošem pravcu – i da je samo pitanje vremena kada će se ubica u njoj ponovo probuditi. Šta će na kraju biti sa Niju i Koutom, saznaćete ako pogledate ovaj anime.
Recenzuje za ovaj anime možete pročitati na Elfen Lied

Pogledah ovaj Anime, i moram priznat' da mi se u pocetku uopste nije svideo. Ali zadnje epizode (narocito poslednja) su extra!!!
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#2
Elfen Lied je meni jedan od boljih anime- a... Puno krvi, fenomenalna priča... jednostavno predobro Anime
[Image: sig2t.png]
Reply
#3
Da malo oživim ovu temu

sada baš gledam EL i stigao sam do 5.e epizode
odličana fantastična serija
zbog Lusy sam razmišljao da otvorim temu najokrutniji anime likovi
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#4
gde li je sad Hindo da ti diskretno skrene paznju da se anime u svim oblicima pise kao anime Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
Ispravljeno
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#6
El sam pogledao među prvim serijalima kada sam počeo aktivnije da se zaluđeujem sa anime-ima i tada mi je bio sasvim OK, a sada kada sam pogledao gomilu serijala EL jesamo padao na mojoj listi do samog dna. Najlošiji serijal koji sam ikada pogledao.
Reply
#7
Ja sam pre EL pogledao Evangelion,GitS još gledam,Claymor
Naruta još gledam i još nekoliko manje bitnih naslova
ali mi nikako nije loš baš mi je odličan
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#8
Svako ima svoje. I meni nije nesto preterano dobar, kao sto sam i izjavio u svom prvom postu. Zadnje epizode su ga nekako izvadile.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#9
Lepo je znati da će kasnije biti još bolje jer ja sam stigao do 8 epizode
i jedva čekam šta će se dogoditi sledeće
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#10
Pegla Wrote:gde li je sad Hindo da ti diskretno skrene paznju da se anime u svim oblicima pise kao anime Smile
Hvala na ovakvoj izjavi, ali moram reći da je začetnik ovih ispravaka Inuyasha. XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)