Elfen Lied
#41
(2008-12-05, 00:12)goluzdravi Wrote:
(2008-12-05, 00:03)Eleran Wrote: Meni je dobar zato sho je meshavina zanrova, zato sto se ne stede ni u jednom momentu, likovi umiru, tragedije na sve strane bez nekog posebnog razloga, sam po sebi anime ima jako cudnu, recimo jedinstvenu atmosferu i nacin razvijanja price...seta s jednog na drugo i takav ima i kraj...cudan...nedovrshen po meni...
I jeste nedovrsen , manga se skoro zavrsila .Samo mi se crtez uopste nije svideo pa nisam nikako mogao sebe da nateram da vidim sta se dalje desavalo

Slažem se, manga je očajno nacrtana Sad
[Image: sig2t.png]
Reply
#42
@Goluzdravi: Reci mi jel se u mangi objasni onih par nerazjasnjenih scena u poslednjoj epizodi u animi NEK NE CITA KO NIJE GLEDAO

Tipa jel se razjasni ko je bio na vratima onda i slicno??? Jel bila Lucy or what i tako to???
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#43
@Eleran : Najverovatnije jeste ali kao sto sam rekao crtez mi se najblaze receno nije svideo da sam procitao samo par chaptera trazeci tu scenu gde se anime zavrsio i nisam mogao da nateram sebe da nastavim
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply
#44
Anime je bash gotiva.

Podebno kad Nyuu/Lucy Yuki mesi sise. ^-^
[Image: bannerzameneustavasjebedemcopyj.jpg]
Reply
#45
HAHAHA agreed ... XD
[Image: Image.jpg]
Reply
#46
Mada, ima tu i dubine.

Ipak, dotichu se teme pedofilije, zlostavljanja, ubistava, itd...

A usputno, ima malko i krvi.
[Image: bannerzameneustavasjebedemcopyj.jpg]
Reply
#47
Da....
ima i MALKO krvi Big Grin
Reply
#48
Da.

Malko.

Manje od Hellsinga, jbg...
[Image: bannerzameneustavasjebedemcopyj.jpg]
Reply
#49
He he...check out you can totally see her niplles XD
Ne znam bas...Hellsing s obzirom da je vampirski anime...prirodno mi je nekako kako da kazem...krvavo okruzenje...ovde je to nekako vishe hm kako bi rekao...nekako je...krvavije XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#50
(2008-12-06, 21:35)Eleran Wrote: He he...check out you can totally see her niplles XD
Ne znam bas...Hellsing s obzirom da je vampirski anime...prirodno mi je nekako kako da kazem...krvavo okruzenje...ovde je to nekako vishe hm kako bi rekao...nekako je...krvavije XD


Chek, chek, prirodno je da imaju vampiri i da su krvavi?

Prirodno je da ima riba koje kidaju ruke, noge i ramena nevidljivim rukama?

Damn, shta li je onda neprirodno. Cool

Shalim se.

On topic, Elfen Lied, koliko god da ljudi izgiboshe u NJ, jednostavno ne mogu da klasiram kao neshto jezivo.

Jebiga, prevelika melodrama se u NJ odvija.
[Image: bannerzameneustavasjebedemcopyj.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)