Elfen Lied
#31
U fullu je skroz sto se mene tice ... kraj je extra...Big Grin
[Image: Image.jpg]
Reply
#32
Super je jedan od najboljih koje sam gledao.
[Image: hahaha.png?t=1301661780]
Reply
#33
Po meni je precenjen. Ne znam zasto ali mi se uopste nije dopao.
Reply
#34
pocetak i kraj je dosadan ... jedino shto mi se svidelu u anime-u je sredina .. nisam bash sad skoro gledao .. ali mislim da je to bilo 5-6-7 mozda i 8ma epizoda .. kad je bilo vishe ecchi i harem anime ... iskreno ne razumem shto vecina anime fanova voli toliko ovaj anime ... zbog krvi ?
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]
Reply
#35
Ma super je ima sve sto treba anime-u:
krv,ljubav,akcija,...i jos nesto al se nemogu sjetitiXD
Nyu...Lucy..i love u both...
Reply
#36
(2008-12-04, 18:21)ElemenT Wrote: pocetak i kraj je dosadan ... jedino shto mi se svidelu u anime-u je sredina .. nisam bash sad skoro gledao .. ali mislim da je to bilo 5-6-7 mozda i 8ma epizoda .. kad je bilo vishe ecchi i harem anime ... iskreno ne razumem shto vecina anime fanova voli toliko ovaj anime ... zbog krvi ?

Pa nije samo zbog krvi muzika je odlična priča je dovoljno dobra da zadrži pažnju
a ecchi sigurno nesmeta Wink
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#37
(2008-12-04, 19:20)Dazzle Wrote: Ma super je ima sve sto treba anime-u:
krv,ljubav,akcija,...i jos nesto al se nemogu sjetitiXD
Zaboravio si komedija.
Reply
#38
Odličan anime i poprilično tužan, među najtužnijima koje sam gledao. Sad
[Image: moonsig86246236.jpg]
Reply
#39
Meni je dobar zato sho je meshavina zanrova, zato sto se ne stede ni u jednom momentu, likovi umiru, tragedije na sve strane bez nekog posebnog razloga, sam po sebi anime ima jako cudnu, recimo jedinstvenu atmosferu i nacin razvijanja price...seta s jednog na drugo i takav ima i kraj...cudan...nedovrshen po meni...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#40
(2008-12-05, 00:03)Eleran Wrote: Meni je dobar zato sho je meshavina zanrova, zato sto se ne stede ni u jednom momentu, likovi umiru, tragedije na sve strane bez nekog posebnog razloga, sam po sebi anime ima jako cudnu, recimo jedinstvenu atmosferu i nacin razvijanja price...seta s jednog na drugo i takav ima i kraj...cudan...nedovrshen po meni...
I jeste nedovrsen , manga se skoro zavrsila .Samo mi se crtez uopste nije svideo pa nisam nikako mogao sebe da nateram da vidim sta se dalje desavalo
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)