Kolekcija knjiga
#21
ja imam samo stručne knjige lol
Reply
#22
(2014-07-06, 22:52)Deus ex Wrote: ja imam samo stručne knjige lol


A koje su to ''stručne knjige''? Smile
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#23
Grga Novak Egipat
Salmedin Mesihović Orbis Romanus
Avdijev Stari Istok i tako to
Reply
#24
Da baš kao i kod mene.. Uglavnom ja imam bilione nekih knjiga o informatici, još pola tih knjiga na ruskom... Svaka po 1000 stranica.. Mada mogu reći, dobre su za potpalu..
Reply
#25
Gavsriš pa Ruski ? XD
ja svoje ne bi nikad spalio a i nemogu jer su većina u elkttronskom foramtu i te knjige mi trebaju jer studiram historiju XD
Ja nikad nisam volio da čitam puno novele i te bakraće ali mi se Stranac od Alberta Kamia strašno svidio odličan roman
Reply
#26
I ja Stranca obožavam, jednostavno prejajaka psihološka knjiga. Zločin i kaznu također, i danas se sjećam opisivanja detalja kako je ubio onu babu. Ahh Big Grin
Reply
#27
Ja taj nisam pročitao a li znma šta s e sve dešavalo Kad je peofesorica pitača jednu moju koleginicu kakao je ubiio babu onarekla pištoljem i svi smo pod sto LOL
Reply
#28
(2014-07-13, 05:27)Deus ex Wrote: Gavsriš pa Ruski ? XD
ja svoje ne bi nikad spalio a i nemogu jer su većina u elkttronskom foramtu i te knjige mi trebaju jer studiram historiju XD


Slučajno sam dio porodice koja je opsednuta rusima.. Imam dosta prijatelja iz Rusije, ali uglavnom pričam na srpskom sa njima, kad ga već znaju..

Uglavnom u mojoj kolekciji knjiga i dalje imate 7 duginih vila, ako se tako zovu.. I ona 5 ženskih miševa feministkinja šta već.. Uglavnom, ni djeca to ne čitaju..
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)