Abarenbou Kishi!! Matsutarou
#1
[Image: 60553.jpg]
Tip: TV
Epizoda: /
Žanr: Shounen, Sport
Trajanje: 22 min. po ep.

Opis:
Matsutarou Sakaguchi je ogroman čovjek sa jako velikom snagom, nadljudskom snagom. Kreten je i bezobziran je. Boli ga briga za sve osim sebe. Ne mari za nikime i svi ga mrze. Jednog dana, sudbina će pronaći i njega, i postati će sumo hrvač.

Komentar:
Prva epizoda je bila jako, jako zabavna. Nije bilo naznakama sportu, ali valjda nas to čeka u drugoj epizodi. Najsmješnije u epizodi mi je bilo kad je onaj mali, njegov brat plakao 2 puta. Prvi put kad mu je pojeo lizalicu i drugi put kad ga je prešo s kamionom. Haha, to je bilo super urađeno. Crtež je na nekim dijelovima malo neobičan, ali ništa zato. Nisam očekivao da će mi se toliko svidjeti. Ajmo, druga epizoda!
Reply
#2
>ali valjda nas to čeka u drugoj epizodi
Hahahahahahhahaha samo se ti nadaj Toungue

Ako je ista kao Ashita no Joe, moze to i potrajati. U Ashita no Joe boksa nije bilo do neke 15. epizode (i to amaterski u zatvoru), a profesionalni tek na pola serije.

Uglavnom solidna prva epizoda. Matsutaro je bio prilicno zanimljiv, i interesuje me bas zasto ce poceti da se bavi sumo rvanjem. Nekako za sada i nema bas neke motive (mada ni Joe nije imao, pa ga je matori Danpei naterao).

Pitam se bas kako ce proci serija danas. Racunam da je manga popularna cim je Toei odlucio da adaptira (+ je od lika koji je crtao Ashita no Joe), ali pitanje je sada da li su ciljna grupa oni koji su pre 30-40 godina citali mangu, ili danasnji klinci, posto nema sanse da ovo prodje dobro kod klinaca. Em sto je Matsutaro siromasan (jako je retko da je glavni lik niza klasa), jos je i sumo rvac. Dve stvari koje sigurno ne odgovaraju klincima haha.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#3
Nema veze. I ako ne bude sporta još neko vrijeme, neće mi smetat. Ako će svaka epizoda biti ko prva, držat će mi pažnju jako dugo.

Mislim da će samo fanovi sport animea gledat ovo. Teško da će shounen fanovi to gledat.
Reply
#4
Dosukoi!

Opravdao neka moja lična očekivanja posle prve epke. Inače i pre gledanja moj drugi favorit u ovoj sezoni(prvi naravno, Ping Pong the animation).

Istina, očekivao sam malo borbe, al' komedija je bila vrhunska. Na momente čak i toilet humor(koji strašno gotivim haha XD)

Matsutaro definitivno "ne gubi vreme" sa devojkama XD

Opening - troll XD

Nisam gledao Ashita no Joe, ali ako i ovde bude amaterski boks (u zatvoru) biće cool Big Grin
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#5
Zasto je opening troll? Odlicno se uklapa.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#6
Nisam muzikalan, ali me podseća na folk muziku ili nešto slično... u svakom slučaju ježim se od toga XD

Ali jeste, da se uklapa-uklapa se. Komičan je. Samo što mi se čini da otkri celu prvu epizodu XD


Dosukoi!
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#7
Dosukoi... razvali ga ovaj na kraju samotako haha XD

Izgleda da će zbog toga krenuti da se bavi sumo rvanjem. Elem, osvetnički motiv.

"Ko je Šekspir" - prejako XD
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#8
Nije loš anime ali opening song mu je retardiran i smešan. XD
Prva epizoda je ostavila dobar utisak i naravno složiću se sa Sajberom:
''Ako će svaka epizoda biti ko prva, držat će mi pažnju jako dugo.'' Big Grin

Samo što će mene držati a njega držat. Ali ok ništa strašno. Whistling
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)