JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders
#91
Jojo je jedini anime u kojem mi nije svejedno kada likovi umru. Od muzike pa do unutarnjeg monologa i reakcija ostalih, sve je odrađeno savršeno.

Još mi je bilo gore kada je prije onog šokantnog momenta zasvirao OST koji se inače pojavljuje kada ekipa pronađe izlaz iz situacije:





Jadni Joseph, stalno gubi ljude do kojih mu je stalo :'(

[Image: tumblr_nphbxjeSD61r9s07oo1_540.jpg]
Reply
#92
Još samo 2 epizode do kraja. Valjda će biti i adaptacije sledećeg arca.
Reply
#93
Video 


Reply
#94
Ovo je bila jedna od najboljih epizoda animea otkad sam ih uopće počeo gledati. Ovaj fazon sa OP-om, Diov smijeh - niti jedna jedina sekunda nije bila dosadna. 10/10
Reply
#95
Znaci stvarno im skidam kapu kako su adaptirali mangu. Znaci od stranice do stranice, od reci do reci, sve je savrseno Smile Prva i druga sezona su isto bile dobro odradjene, ali nesto mi je malkice falilo u odredjenim scenama, ali ovu trecu sezonu su odradili savrseno. Daj boze da ovako nastave i sa sledecom, daj boze Smile I ja se slazem sa tobom 10/10.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#96
Anime ubija koliko je dobar. Ovo je za mene bilo nešto novo a i dalje stojim iza toga.
Priča drži pažnju a skoro svaki lik je kul na neki svoj način. Big Grin
Re-Watch ću sve kad tad.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#97
Gotov Jojo. Nadao sam se da će na kraju najaviti sledeći ar... Sad
Reply
#98
@Yuspawn: Same here. Sve cekam scenu kada prikazuju sledeceg kad ono cvrc Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#99
Anime je carski ,svidja mi se sto nema fillera . Likovi su mi najbolji ,a borbe mi se jako svidjaju.Nadam se da ce snimat sljedeci arc jer anime postaje sve bolji bolji. Animacija mi je simpaticna ;a prica mi je zakon. Ocjena 10/10
Reply
JoJo je unikatan anime. Ima neke stvari koje se nigde drugo ne mogu naći. Ja sam prezadovoljan trećom sezonom. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)