JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders
Sada tek počinju prave "BIZARNE" avanture u mangi, nadam se da ćemo i to videti u vidu animea. XD
Reply
No homo Whistling



Reply
Sve je dobro počelo, prva sezona je u globalu bila dobra, ali veliko razočarenje u drugoj sezoni.
Prvo, Džozef je bio jadan i bedan XD To sam mogao da trpim u prvoj sezoni, ali nadao sam se da će zasijati u drugoj i poraziti nekog jakog lika, a on ispade predmet sprdnje.
Do samog kraja sam se nadao da će se pojaviti neki novi Cepeli... jebeni Strohajm...
Zatim, baš su omašili ko je trebao da umre. Da je Polnaref umro onda kada je trebao, to bi bio epic death. Kakjoin se tek vratio i odmah BANG... osećaj k'o da nije lipso. A ni onaj Džozefov reborn mi se nije svideo.
I na sve to zbrzan kraj na fazon "Čiča-miča i gotova priča"...

Elem, avanturistički duh, akcija i komedija nisu nedostajali, ali sam se nadao da će fajnl fajt sa Diom biti vrhunac svega, ali MUDA MUDA, MUDA!
Smarač Dio ostaje smarač Dio.

Što se tiče Jojo-a, Džotaro možda zna da "ore" ali je kao lik dosadniji i od Džonatana.
Što se tiče standova, iako su neki(čitaj mnogi) korisnici bili suvišni, fora nije bila loša. Dovitljivost tokom borbi nije izostala.
Omiljene borbe su mi bile od Polnarefa. Sa toliko epic borbi pozavideli bi mu mnogi šonen protagonisti. Najsvetlija tačka u Crusadersu definitivno.

Sve u svemu, dobar je sturdust crusaders, ali Battle Tendency is THE BEST IN ZA WARUDO!!!

P.S. Koja je uloga one crne devojčice iz prve sezone? XD
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
Zavšio i ovo. Dobardobardobar anime. Ima dosta dobrih fora, kao i bolju komediju od prve sezone. Polnaref je najviše izvlačio prosek, dok su Džozefa upropastili. Možda je mator, ali mogao i on da zasija, za stand ne treba nikakva kondicija. (što li su onda svi nabildovani?) Kad ga već pomenuh, stand mi nije toliko smetao posle onih talasa. Štaviše, mislim da od standova može dosta toga da se napravi, dok su talasi ograničeni. Najviše mi se svideo stand onog što ima dve desne šake, mislim da se zvao Obešeni čovek.
Muzika je ok bila, animacija nešto bolja.
Mogu još dosta toga da nabrojim što mi se svidelo (Oingo i Boingo braća, Polnaref i svinja iz vece šolje, Diov valjak itd), ali ne bih da dužim.

Prva sezona Stardust Crusadera 8/10, a druga 9/10 (zbog završnice MUDA MUDA ORA ORA)

Gledaće se obavezno i četvrti deo.

Quote:P.S. Koja je uloga one crne devojčice iz prve sezone? XD
Verovatno ima veze sa Diom Dodgy
Reply
@Sdj serbiano...
Totalno drugi utisak imamo Big Grin ...

@SF
U potpunosti se slazem sa tobom...

TALASI SU ZAKON< BORBA PRSA U PRSA ! hahaha
Reply
anime je zakon ! Smile
Reply
https://www.youtube.com/watch?v=ox2Qbv5w...e=youtu.be

hahahaha oplakao sam XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Ovaj je još bolji XD





Wallet of Joseph Joestar. You're about to be emptied XD
Reply
Koji kraljevi XD
That's why I love internet ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Evo povoda da se još jednom pogleda Stardust:

Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders - Season 2 1080p Blu-Ray
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)