Fuun Ishin Dai☆Shogun
#1
[Image: 53b523a5bb9fbea7ced5129bc4595c531388035835_full.jpg]

Tip: TV Serija
Žanrovi: Akcija, Istorijski, Meča
Studio: J.C. Staff, A.C.G.T.
Godina: April 10, 2014
Epizoda: Unknown

Opis:
U kasnom Edo periodu, Japan je doživeo neočekivanu krizu od strane Kurofune (Crni Brodovi), koji dolaze iz dalekih zemalja. Ali džinovski robot po imenu Onigami, potiče još od antičkih vremena, rasterao je Kurofune brodove i na taj način je proterivanje stanaca bilo završeno. Priča počinje u Japanu 1860 godine, gde se obnavljanje Meiđija nije dogodilo. Slogan kaže, ''Ja mogu biti najbolji čovek na svetu, jer sam devica''.






* Ukoliko je neko voljan da mi se priduži i da krenemo sa saradnjom tj da radimo zajedno ovaj naslov (Projekat) slobodno nek mi se javi, ovde ili na PM meni je zaista svejedno uglavnom svaka pomoć bi mi bila od koristi jer već imam neke projekte koje ću s vremenom završiti i koji nisu hitni. Jedanput sedmično će izlaziti epizode ovog animea tako da mi neće uopšte biti problem da radim. Zbog novog sistema kačenja prevoda, ladno ću kačiti prevode isti dan čim izađe sedmična epizoda. *
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#2
Izašla je prva epizoda za ovaj anime ali nažalost (RAW) -_- Čekam da neka fansub grupa uradi prevod pa krećem na posao.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#3
Imaš Horrible subs na netu.
Reply
#4
(2014-04-10, 09:27)Yuspawn Wrote: Imaš Horrible subs na netu.

Hvala tebra, vidim da su okačili. Celo jutro sam čekao i evo sada vidim da ima. Big Grin
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#5
Odustajem od ovog projekta.
Slobodno možete da ga prebacite u - Otkazane anime projekte - Undecided
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)