Edden of the East
Video 
[Image: key_art_eden_of_the_east.jpg]

Broj epizoda: 11

Opis:
Morimi Saki je dvadesetdvogodišnja devojka na apsolventskoj ekskurziji u SADu. (Neverovatno, počeo sam da pišem tekst bez ikakvog uvoda - zemljo, otvori se! Iako je ekskurzija pokrivala samo Njujork, Saki je rešila da poseti i Vašington kako bi videla Belu kuću. Prilikom razgledanja, Saki upada u nevolju jer je viđena kako baca neidentifikovani predmet preko ograde Bele kuće (u pitanju je bio novčić namenjen fontani). Pre nego što čuvari stignu da intervenišu, u pomoć joj pristiže nepoznati mladić, potpuno nag, u rukama držeći mobilni telefon i revolver.

Ovo je moj prvi projekat.
Ima 11 epizoda.
Pokusacu da prevodim po 3 ili 4 svake nedelje.
Silence is the music of death.
Reply
Jedan od mojih omiljenih naslova. Srećno sa prevođenjem, mnogo cool stvar, ovo moramo da imamo prevedeno na AO. Smile
[Image: 317bpjd.png]
Reply

Nazalost epizode koje sam skinuo ne mogu da se ucitaju.S obzirom da su titlovi na engleskom i presnimani preko, ne mogu da ih skinem , i zato 15 minuta od pocetka ovog posta prekidam, odlucio sam da cu samo na svojim animacijama da radim prevod.

A sada ako bi neko mogao da mi kaze kako da izbrisem post...
Silence is the music of death.
Reply
Samo će mod da prebaci u otkazano i to je to. Šteta.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Imaš ovde prevode da skineš posebno.
http://kitsunekko.net/dirlist.php?dir=su...no+Eden%2F

Ako se ne varam treba da skineš
[gg] Eden of the East 01-11 (Season 1).zip
Reply
Ako ostali korisnici nemaju ništa protiv, nastavio bih sa prevođenjem ovog naslova.
Prevod bih radio za [Coalgirls].

Izvinjavam se na kasnoj najavi.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
Što bi neko imao nešto protiv Big Grin

Taman odradi usput i stream ako ti nije teško.
Reply
prebacujemo ga u aktivne Wink
[Image: th_DarkMagic5.jpg] <----- maj prešsesss Love -----> [Image: th_dragonfly-1.jpg]
Reply
Ovo može u završene.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
a sad ga prebacujemo u zavrsene Wink

cestitamo Wink
[Image: th_DarkMagic5.jpg] <----- maj prešsesss Love -----> [Image: th_dragonfly-1.jpg]
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)