Anime Preporuke
na jednoj staroj temi vezanoj sa komicni anime od pre desetak godina u samom startu sam video spominjanje serijala Slayers, od raznih ljudi. I mogu da kazem da se nisam prevario sto sam ih poslusao i uzeo da radim doticni serijal, koji sam na kraju izgurao u potpunosti i koji mi je toliko omiljen da sam u stanju da se iskezim ko kreten na samu pomisao o njemu i likovima i njihovim dogodovstinama Smile

Elem, sve zavisi kakav tip komedije volis, posto ih ima raznih, naravno Smile

Sto se Osomacua tice, prva epizoda jeste istripovana, ali osim toga sto pisa po svim mogucim normama i konkretnim naslovima, nije nista posebno - posto je crtez koji je tu upotrebljen malo odbojan - kapiram, to je i bila poenta zbog pisanja po svemu u cemu su i uspeli, ali opet. Ali sve ostale epizode su radjene u maniru matorih serijala iz 60ih i 80ih, i prepune su svakakvih suludosti zaista, tako da nema omaske Smile

Takodje, u istom maniru kao Slayers, tu je i Rune Soldier Louie Wink
Serija koja se trenutno prikazuje Bungou Stray Dogs ima prijatnu dozu komicnih elemenata Smile
Bludgeoning Angel Dokuro-chan - krvavi, mindless violence tip komedije je zanimljiv - kao i Yondemasu yo, Azazel-san - koji nikako da kompletiram, ali vrlo sam blizu, za sada imas samo OVA serijal od cetiri kratke epizode na strimu i medju titlovima.
Dodao bih i Itoshi no Muco - suntav crtez ali dogodovstine jednog prosecnog blentavog psa nikad nisu bile zanimljivije XD

Eto, jos malo materijala Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
Dosta mi se svidja kada su likovi iz srednje skole Smile to mi se dosta svidja. Čak iako nije komican anime volim da radnja ima neke veze sa srednjom skolom. Hvala na svemu Pegla Big Grin
Reply
e pa jbg, ja te bas i ne praktikujem Smile
Samo Dokuro-chan od spomenutih u mom postu se desava u skoli Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
boze moj svako ima svoj ukus sve su to dobre anime Big Grin
Reply
Dobar ti je cowboy beebop,imas ga na streamu
Reply
Sad ste mi predlozili toliko da ne znam sta prvo da gledam haha Big Grin. Polako cu krenut sa gledanjem sta mi se svidi od predlozenog
Reply
Sretno sa gledanjem Wink
Reply
Da l mi moze neko preporuciti mystery anime
Reply
^Perfect Blue?
Reply
Zadnji mystery koji mi je baš sjeo ko budali šamar: Perfect insider
http://myanimelist.net/anime/28621/Subet...ct_Insider
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)