Madonna
#1
[Image: madonnam.jpg]

Info link : Anidb MAL

Kratak opis :

Quote:Mako, a sexy young teacher, comes to Gyunabe high school to enlighten young minds. What she wasn't counting on was a class full of misfits lead by the delinquent Obayashi. If their never ending quest to see her underwear and embarrass her in front of the whole school doesn't force her to quit, then her principal's brilliant idea of making her the new rugby coach will!

Godina : 1988.-1989.

Broj epizoda : 2 ( po 50 min )

Kategorije : Clubs, Comedy, Delinquents, High School, Manga, School Life, Seinen, Slapstick, Sports

Komentar :
Bila je super OVA. Mješavina delikvent i sport žanra. Prva epizoda malo lošja, ali druga je bila prava, u sportskom duhu. I ona pjesma što ide "bad boy, sad boy" je super. Crtež je malo slablji, ali kad se privikne, ne smeta. Ugodina i lijepa atmosfera za vrijeme treninga pa i za drugo. Fora likovi, fora muzika. Preporučam svakome tko hoće malo steriju delikvent/sport OVA da si pogleda.

You're bad boy, sad boy, you're bad, bad, boy, sad, boy... Big Grin
Reply
#2
Sviđa mi se priča, iako sam ja mislila da se radi o pjevačici Madoni.. Podsjeti me na Maison Ikkoku.. Love XD
Reply
#3
Ne znam koliko je ona bila popularna 89. u svijetu, ali u Japanu sigurno nije toliko da dobi svoju Anime adaptaciju XD
Reply
#4
^Zapravo, 80'te godine su ujedno i njene najuspešnije.
Tih godina je izdala i svoj najprodavaniji album "True Blue"... tako da je moguće da je ona bila inspiracija za naziv ovog animea, ko će ga znati...

btw... staviću da se skida Anime
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)