Yu Yu Hakusho
#11
(2014-04-04, 13:54)vele Wrote: Biće kad bude. U međuvremenu pažljivo pročitaj ovo.


haha...Vele svima dijeli pravilnik to shut the f... up XD
Reply
#12
Modovi lenji (please don't ban me XD), a ja samo pomažem ljudima sa slabim vidom (ili mozgom) koji ne mogu da primete pravilnik iako je to prva stvar koju vide kad uđu na forum.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#13
(2014-04-04, 22:00)vele Wrote: Modovi lenji (please don't ban me XD), a ja samo pomažem ljudima sa slabim vidom (ili mozgom) koji ne mogu da primete pravilnik iako je to prva stvar koju vide kad uđu na forum.

Cuj modovi lenji, svaki sto je pitao ovih dana za prevode je dobio warn, cisto da znas XD

Reply
#14
fan-sub grupa koja je korišćena? da znam šta da skidam.
Reply
#15
Ne znam, ne piše. Odavde sam skidao:
http://thepiratebay.se/torrent/7160593/Y..._Complete_[BDRip]
Jedino što ćeš morati stalno da menjaš eng na jap dub.
Reply
#16
BD rip, to sam i skinuo prve dve epizode i čini mi se da prevod malo kasni, ali ništa strašno
Reply
#17
Ma namesti se lako, ma da ne kasni meni skidao sam sa drugog mesta, samo sto nije neka slika ali se prosecna, no ko ume da se udubi u anime... XD
Reply
#18
Poslao sam još šest prevoda. Ali, sada mi se pojavio jedan problem. Od 60. epizode mi engleski prevodi nisu kako treba, tj. slovo 'w' je drugačije napisano (primer: Hoýever, if I ýere to smash your
entire body, ýhat ýould happen then!?). Ako neko zna kako da rešim ovaj problem, ili još bolje, da mi nađe bolji prevod od ovog ili torent gde mogu skinuti epizode i iz njih izvući prevod (iz ovih što ja imam, ne mogu to da učinim, ali ne znam što. Probao sam preko Aegisuba i nije htelo. Možda ima neki drugi program koji može to?).
Tako da, dok ne rešim taj problem, prevođenje će biti pauzirano.
Reply
#19
(2014-10-25, 12:54)sdj-serbiano Wrote: Poslao sam još šest prevoda. Ali, sada mi se pojavio jedan problem. Od 60. epizode mi engleski prevodi nisu kako treba, tj. slovo 'w' je drugačije napisano (primer: Hoýever, if I ýere to smash your
entire body, ýhat ýould happen then!?). Ako neko zna kako da rešim ovaj problem, ili još bolje, da mi nađe bolji prevod od ovog ili torent gde mogu skinuti epizode i iz njih izvući prevod (iz ovih što ja imam, ne mogu to da učinim, ali ne znam što. Probao sam preko Aegisuba i nije htelo. Možda ima neki drugi program koji može to?).
Tako da, dok ne rešim taj problem, prevođenje će biti pauzirano.

Rešenje: Otvori sub u notpad-u. Ctrl+H (replace all) Find: ý, Replace with: w. Problem će ti samo biti veliko i malo w mada ti to neće smetati.
[Image: flags_0]
Reply
#20
E pa, hvala ti. Nisam znao da mogu tako.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)