Fight Club
#1
[Image: fight-club-movie-poster-1999-1020215604.jpg]





Ovo je film koji definitivno preporučujem. Borilački Klub je moj omiljeni film i naravno to sa razlogom. Osim što je nominovan za "specijalne efekte" ovaj film je i 10 po redu na listi najbolje napravljenih filmova ikad http://www.imdb.com/chart/top?ref_=nv_ch_250_4 ...
Takođe je i jednim djelom razlog zašto su mi Bred Pit i Edvard Norton omiljeni glumci.. Naravno tu su i Sedam, 12 majmuna, Neobična sudbina Bendžamina Batona, Američka Istorija Iks, Hulk, Dvadestetpeti sat...

Ne možete da vjerujete šta sam sve mislila za Breda prije gledanja filma, užasan glumac, metro(istina je) Sve zbog glupog filma sa Džoli..

U svakom slučaju, film prikazuje usamljenog i smorenog 30-godišnjaka koji ima probleme sa nesanicom koje pokušava djelom da riješi volontirajuću u okupljanja za obolele od bolesti.. Slučajem, u avionu upozanje Tajlera Dardena proizvođača i prodavca sapuna.. Od tog susreta život mu se iz korjena menja..

Film ću okarakterisari kao drama "mješovita" XD

Ovo mi je prvi Thread ispoštujte me XD XD

10/10
Reply
#2
Svakako jedan od najboljih filmova, a i knjiga je odlicna Big Grin ... Obojica su fantasticni glumci ,radnja filma je najkrace receno neobicna Big Grin ..Bred Pit je odlican glumac,i on ne moze da se poredi sa danasnjim manekenima ,jedan od razloga zbog cega su noviji filmovi postali krs..
Reply
#3
Davno sam ga gledala.. Ne volim takvu vrstu filmova ali moze da prodje..
There she was my new best friend
High heels in her hands, swayin' in the wind
While she starts to cry, mascara runnin' down her little Bambi eyes:
"Lana, how I hate those guys."
Reply
#4
@Ashaman Jesi pogledao poslije filma efekte.. Oni su me baš oduševili..
Reply
#5
dobar je film i kraj je neocekivan, nema neke logike koja bi te navela na tu mogucnost, bar koliko se sjecam, davno sam gledao film i mislim da cu opet uskoro

inace brad pitt je odlican glumac, nitko nije poceo kao vrhunski glumac pa vjerojatno ni on, ali u danasnje vrijeme se on postuje, i koliko citam di god se pojavi ga vole i prilaze mu

dok ovi danasnji samo djevojcice i tinejderi ih vole i prilaze im na cesti
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#6
Sjajan film, potpuno nepredvidiv. Bred Pita nešto i ne gotivim, mada mora se priznati da je odlično odigrao svoju ulogu. Kao i Norton, naravno. Šteta što film nije dobio nijednog Oskara. Jedina zamerka mi je što je film malo predugačak, da je kraći jedno 15ak minuta bio bi savršen, ovako 9/10. Smile
[Image: steinsgate.png]
Reply
#7
lol daj ajde, da je bio samo 15 min kraci bi bio 10/10 ?

to te bog kaznio sa tri put postom, tak da si 3 puta bedastocu napisao and ur out !! Toungue
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#8
15 minuta puno znači Toungue Ozbiljno, imao sam utisak da je predugačak, bilo je par scena koje su mi se činile nepotrebnim. I nije to bio bog, to su bila đavolja posla, bog mi je pomogao da ispravim grešku. XD
[Image: steinsgate.png]
Reply
#9
to ti je vrag pomogao da sakrijes grijeh Toungue

da je bio 15 min kraci onda bi mozda sad pricao kako ti je bio prekratak i tako dalje... uvjek nesto sa ljudima, uvjek..
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#10
Nije predugačak, bar ja to nisam primjetila.. Zavisi ako se baš dobro skoncentrišeš na film neće ti to smetati.. Zamisli kad je mom ocu omiljeni film Bilo jednom u Americi, i prizao je da mu je jedina mana to što traje 3 sata..

Ipak ovo čini film boljim..mnogo boljim..


Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)