Ghost Hound
[Image: ghost-hound.jpg]

Tip: TV serija
Žanrovi: Psihološki, Natprirodno, Misterija, Horor
Broj epizoda: 22
Godina: 2007-2008
Fansub grupa: [Coalgirls]

U malom gradu Suitenu koji se nalazi u udaljenom planinskom regionu na ostrvu Kjušu stvarnost i carstvo duhova se prepliću. Duhovi i paranormalne pojave se pojavljuju u stvarnom svetu i šire se kroz grad. Taro, Makoto i Masajuki su srednjoškolci koji su imali traumatična iskustva u detinjstvu. Zajedno počinju da istražuju čudne pojave ulaskom u carstvo duhova, mesto u koje ljudska bića ne bi trebalo da su u stanju da uđu.

Projekat radim sa YuSpawnom.
Reply
Izgleda kao zanimljiv naslov, Srecno. Big Grin
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
Dal je moguće, pre 4 dana sam počeo da gledam ovaj anime i zapitam se ''Super je anime, zašto niko nije radio prevod''?

Evo ga sada, srećno Happy burazeru, jedva čekam prvih 5 pa se bacam na posao od početka Big Grin
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
Ovaj je prilicno zeznut, koliko se secam, sa brdo psiholosko-naucno-paranormalnih izraza. Ali jako dobar, a dobri su i prevodioci, tako da mozda odradim rewatch u nekoj srednjoj buducnosti.
Reply
zvuci zamiljivo, radujem se prijevodima...nadam se da je dobar anime i da drzi paznju... Big Grin
Reply
ovo sam nekada davno bio u fazonu da prevodim, kad je tek izasla serija, al me nesto smorilo u tom periodu pa nisam, evo prilike da je najzad i odgledam Big Grin
[Image: th_DarkMagic5.jpg] <----- maj prešsesss Love -----> [Image: th_dragonfly-1.jpg]
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)