Serial Experiments Lain
#11
[Image: 1278080420969skte7p.jpg]

Gledao prosle godine, ali ga iz nekih razloga bas razvukao pri kraju da poslednje episode nisu nikakav utisak ostavile. U svakoj slucaju je serija bila odlicna.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#12
Mindfuck anima. Na mene je ostavila dobar utisak, iako sam se namučila jer očigledno se neko dobro igrao sa snimkom koji sam skinula. Ali prevod je bio odličan. Ali treba imat dobre živce za gledanje ovoga. Prespora je radnja i u pojedinim trenucima me je nervirala više od filera na Naruta Big Grin Ali, mnogo dobar anime.
8/10
Reply
#13
Zna li itko na koju grupu paše AO prijevod? Skidao sam Lain bar dva puta u zadnjih 2 godine i svaki put je situacija bila takva da nikako nisam uspijevao u potpunosti prilagoditi prevod.
Reply
#14
Ti prevodi su iz 2007. Treba da nađeš neku grupu što je to prevodila pre ~10 godina (ako ne i više, anime je iz 1998). Sumnjam da verzija te grupa još uvek postoji da se skine, mada nikad se ne zna. Pre 10 godina je bio popularan ogg fajl ili beše ogm tako nešto. Traži avi ili taj već pomenuti, mkv i mp4 100% nisu.
Reply
#15
Ovo je jedan od tipa naslova koji mi legnu na prvu ruku ili do samog kraja uopste ne legnu. U ovom slucaju je ono drugo. Sve je kul, ali je meni konstantno bilo dosadno gledajuci ga. Isti sam imao primer sa ergo proxy i jos nekim naslovima.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#16
A meni su to jedni od omiljenih animea Smile Pisao sam zašto i koliko.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#17
Razliciti ukusi, nista drugo. Ne kazem da su losi, kazem da meni nisu legli. Najscesce mi ne lezi taj tip animea Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#18
And you don't seem to understand
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#19
^Moguce i to Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#20
U ova dva animea me je veoma privukla atmosfera. Muzika je odlična. Sviđaju mi se bizarne scene koje se dešavaju često iz razloga koji nisu očigledni. Ergo Proxy je pokazao scene dok su putovali kad sam se osećao da gleam potpuno bespuće, ništavilo. Tako usamljen osećaj, vrlo neprijatno ali i potresno.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)