Ko je najjaci Hokage?
#1
bas me interesuje sta mislite o ovoj temi.
[Image: 1960at.jpg]
Reply
#2
1.Hashirama
2.Huruzen
3.Tobirama
4.Minato
5.Tsunade

Opet zavisi, Hiruzen nije mlad, Tsunade je slabić, Minato je samo brz i pametan, a Hashirama i Tobirama su čista snaga.
Shinobi iz Old Era su mnogo napredniji i snažniji od ovih koji su sada tj u New Era.
Klonovi od Madara su pobedili Five Kage ko od šale, pa vi vidite sad o kakvoj snazi i dominaciji je ovde reč.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#3
ovaj rat nije nam donio puno po pitanju koliko je tocno koji hokage jak, znamo koliko je tsunade jaka i ok je jaka ali nije van svake pameti, u biti meni ni hashirama nije nesto, tobirama mi je zasad vrh

minato i hiruzen neodredeno

a madara je mogao te fore sa klonovima bacat dok je bio edo tensei, sad bome nema neogranicenu chakru, osim u najnovijem chapteru
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#4
Jedan od razloga zasto sam izgubio interosovanje za Narutom je to sto su upropastili rec nindza,posle odlicnog pocetka,Zabuza,Kakashi pravi primeri nindzi ,Naruto je samo opadao u kvalitetu ,njihove borbe su pocele da lice samo na takmicenje bodibildera (izuzeci Itachi,Kakashi i onaj Shikamaru_),ko ima vece misice pobedjuje..Mislim meni je to zasmetalo zbog toga sto ipak znam sta znaci rec nindza,i ko su nindze bile..Zbog toga je glupo gledati ko je najjaci ,jer bi to trebala da je borba,gde svako moze da pobedi ,npr. Minato bi sa brzinom verovatno mogao da pobedi svakog . Minato je samo brz i pametan ,a to je verovatno i najbitnije .Naruto je npr. sve suprotno od nindze... Mislim ja sam ipak hejter svih op likova ,.Madare,Hashirame itd...
Reply
#5
Tobirama i Hashirama su IMO prilično izjednačeni, iako mi je Tobirama draži od ovih skorašnjih događaja.
Posle toga Minato pa Sarutobi (vrlo mala razlika) i Tsunade je ubedljivo najslabija.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#6
Ne znam zašto ali meni je Hiruzen pravi dobrica. Muka nije kriv za većinu stvari, ali opet negde je bila i njegova krivica. Naprimer što je dozvolio da Danzo umeša svoje prste u Učiha slučaj.
Mogao je da poništi taj plan za Genocid, ali dozvolio je da ga drugi omame da se ne buni.
Inače što se tiče snage, mnogo je jak. Čak mislim da je mlad sad kao i Madara, a da poseduje sve veštine koje zna, bio bi pravi badass Big Grin
Takođe, ima puno zanimljivih tehnika koje ume da uradi, a ja takve likove volim. Ne kao Naruto da sve ima veze sa Rasenganom i klonovima.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#7
Najjaci? Hm, Hashirama ili Hiruzen.

Hashirama je zver sa ogromnom cakrom, najjacim SM i neverovatno mocnim Mokutonom. Mislim, lik je isibao Madaru zajedno sa Kuramom koje je pokrivena Susanom. Plus ako Madara prizna da ste mocni, onda ste mocni.

S druge strane, Hiruzen je "najmocniji" Hokage ikada, barem kako smo culi. Mada sve to sa pocetka serije, bilo koje, ne treba toliko uzimati za ozbiljno, jer ne verujem da je Kishi vec tada znao da ce oziveti prethodne Hokagee u ratu. Ali, ako gledamo databook, sto bi vec svi trebali, Hiruzen ima sve petice izuzev brzine, snage, izdrzljivosti, gde ima trojke. Posto je Databook izasao kada je vec bio mator, mislim da bi u Prime lako moglo biti da su mu i izdrzljivost i snaga petice. Sto je stvarno za postovanje.

Neko od njih dvojice sigurno.
Reply
#8
^Tobiramu ni da pomeneš? O_o
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#9
Pitao je ko je najjaci. Ne da pravimo listu. Bogovi sinobija zasluzuju prvo mesto, to je manga fact.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)