Kaiji Ultimate Survivor
#21
Meni je najjače bilo kada je govorio: Kaijiii! Kaijiiii! Kaiiiijiiii!! Totalno se uvuče, uživiš u događaje. XD
Reply
#22
Meni je bilo najbolje kada je govorio daga, škaši, ili tak nekak Big Grin

I naravno TONEGAWA!

Haha
Reply
#23
Uf pregledao sam prvu sezonu skoro u cugu Big Grin odlican anime, stvarno te veze na trenutke uz stolicu i umije da bas prekine onda kad je najnapetije, i naravno odma palis sljedecu ep
Narator tome daje naravno samo jos vecu notu.
Sam jos nisam siguran hocu li odma drugu sezonu zapocet ili da ubacim neki opustajuci anime izmedju
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#24
Ma fenomenalan anime odgledao sam ga u cugu nisam mogao da pravim pauze. Glavni lik Kaiji je mnogo gotivan a i crtez je bas specifican i bas mi se svidja. Anime dosta napet lepo je sve predstavljeno pogotovo snalazljivost ljudi i njihov osecaj kada se nadju u tako nekim situacijama...Anime je dosta realno odradjen to mi se svidja odmah se setim sebe kako pucam pare na ruletu. XD
Reply
#25
(2015-03-17, 18:08)NAME-L-ESS Wrote: Uf pregledao sam prvu sezonu skoro u cugu Big Grin odlican anime, stvarno te veze na trenutke uz stolicu i umije da bas prekine onda kad je najnapetije, i naravno odma palis sljedecu ep
Narator tome daje naravno samo jos vecu notu.
Sam jos nisam siguran hocu li odma drugu sezonu zapocet ili da ubacim neki opustajuci anime izmedju


Ma samo gledaj hehe

i druga sezona je odlična! Meni čak i bolja nego prva
Reply
#26
Konačno završio i drugu sezonu. Navuko sam se na anime ko Kaiđi na pivo u prvoj epizodi. Suze, smeh, bol, iživljavanje naratora, "zawa" efekti... sve je bilo na mestu. Međutim, prva sezona mi je bila bolje. U drugoj se previše odužila igra sa pačinko mašinom. Očekivao sam da će biti barem 3 igre. Ali i dalje mi je ovaj anime među boljima u poslednje vreme.

9/10

Šteta što još nije izašla treća sezona, a ima materijala. Voleo bih da Madhouse odradi još neki naslov od ovog lika što stoji iza Kaiđija i Akagija.
Reply
#27
Pređi na One Outs XD
Reply
#28
^Prešo sam to. Ti si zaboravio da si mi preporučio to još kad sam završio prvu sezonu Kaiđija Toungue
Reply
#29
Pogledaj death parade , hikaru no go
Reply
#30
Za Death Parade sam čuo da je dobar, i verovatno ću ga kad-tad pogledati (još ima i bilijar u njemu). Za ovaj drugi anime prvi put čujem, a i nešto mi se ne gledaju klinci koji igraju go.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)