One Piece Teorije i predviđanja [manga spoilers]
#1
Da malo rasteretim manga thread raspravom sa nagađanjima što će se dogoditi otvaram thread o teorijama Anime. (Ako slucajno thread postoji ispricavam se ali nisam vidjela Anime)

Uglavnom bilo bi najbolje da sudjeluju osobe koje čitaju mangu pa preporučam ljudima koji gledaju samo anime da preskoče thread.

Sad kad smo riješili formalnosti da krenem sa nekim svojim razmišljanjima. Naima zanima me što mislite koliko će trebati da luffy započne all out napad na jednog od yonkoua i hoće li to biti Big Mom ili Kaidou.
Isto tako zanima me kada nam Oda napokon planira pokazati planove revolucionarske vojske. Moguće da će to biti sada nakon što je pokazao Sabu. Također želim vidjeti koliko je Coby napredovao (mislim da je sigurno do kapetan lvla došao, rano mi je jos da bude vice admiral, ali bi bilo jako zanimljivo da se približi snazi nekoga u Luffyevoj ekipi.) i naravno vidjeti Buggya u akciji kao Schibukaija XD


Dajte neke svoje ideje i što vi čekate da se pojavi.
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#2
Mislim da ćemo sada saznati nešto više šta Revolucionari planiraju. Ne previše, ali jedva čekam da Lufy upozna Dragona Smile Voleo bih da vidimo ostrvo džinova.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#3
ja se nadam da Cobyja nećemo videti nikada, već možda deo kada končano gine, ali od toga nema ništa.

no, neka bude šta hoće samo neka Oda poživi i završi
Reply
#4
A mlad je oda Anime nije da za njega strahujem ka za Martina.
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#5
skoro pa 40ta + ova radijacija. neće taj videti 60tu, a mi kraj one piecea
Reply
#6
Jedna od stvari koju najviše čekam je da vidim šta je Robin radila tokom one dve godine. Još ništa skoro nije rečeno u vezi sa tim.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#7
I mene zanima dokle je Coby dogurao, kapetan u mornarici je kao pukovnik u vojsci, a to je baš visok čin. Ne verujem da je je došao do bilo kog admiralskog čina. Najviše mu dajem da je došao do komodora (general-major), ali mi je i to nekako mnogo.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#8
previse je tu stvari koje se mogu dogoditi bilo kako, oda moze okrenut nesto kontra u bilo kojem trenu i mi ne mozemo nista rec jer je prica rasulo, ovo bi sad vec trebalo bit 11 od 20 godina OP mange, ali sto se tice price mi ne znamo ni 10%, razlog za to je vrlo jednostavan

a to je da je glavna prica sama po sebi jednostavna, nije van ovoga svijeta ni nis, i vjerojatno se sve moze saznat i razrijesit u manje od godine dana
to je jedini logican razlog zasto autor tako malo informacija daje

ono sto bi ja recimo mogao pretpostavit jest da je revolucijska vojska odgovor na neko zlo koje svijetska vlada predstavlja, da ce luffy vjerojatno potuc bar jednog emperora a moguce i dva, da ce coby doc luffiju kao njegov deda rogeru

mislim da je deda od luffija uhitio rogera jer je mislio da je to ispravna stvar, mada je roger vrlo vjerojatno bio bolji od bilo koga drugoga za taj svijet, i mislim da ce jedan dan coby bit jedini stvarno dovoljno jak da potuce i luffija, ali da ce za razliku od njegovog dede odlucit da ipak ne uhiti lufija nego da ce se zajedno sa lufijem okrenut na svijetsku vladu i da ce skupa rijesit koji god se problem tu nalazi, na kraju ce luffy bit kkralj pirata a coby glava svijetske vlade i njih dvoje ce bit javni prijatelji

to su po meni jedine stvari koje su znacaje i mogu se donekle predvidjet, a ove ostale stvari su samo sitnice koje su vise manje nebitne kako se okrenu na kraju, i nevjerujem da ce onaj samuraj bit stalni clan posade, a nit onaj karate kit (O.o')

mada vjerujem da su dobre sanse da im se pridruzi onaj klinac sto se pretvara u zmaja, ali tesko je rec zasad jer sve moze ic u bilo kojem smjeru, jedini zbilja predvidljivi clanovi luffijeve ekipe su zasad bili nami, zoro, sanji i usopp
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#9
Nadao sam se da će im se pridružiti Margaret sa Kuja ostrva, ali nije. Mislio sam da će Perona možda, ali nije. Nadam se ne Jimbei neće. Prvo je prejak i previše poznat a drugo mi se ne uklapa baš najbolje. Već imamo likove koji su sličnih karaktera kao on i sličnih uloga. Bilo bi lepo da to bude neki fish man, ili mareman, ali još nije sigurno ko tačno.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#10
Uopce ne mislin da ce manga zavrsiti kako je froggy zamislio. Po meni Coby ce bit jak al nece bit luffyev garp rogeru. Luffy ce sigurno svladati kaidoua, dok za big mom nisam sigurna, moguce da ce s njom se nesto rijesiti jer lola(ako se tako zove ona sa thriller barka) sigurno ima neke veze s njom. Mislim da ce na shanksa krenuti Kidov savez sa hawkinsom, a tu bi pomutnju moga iskoristiti Teach te ubiti Shanksa. Luffy ce se na zadnjem otoku boriti sa blackbeardom i pobijediti ga. I skoncat ce isto ko Roger dok ce se ostali mugiware rasprsiti po svijetu ko rogerov crew tada ce navy postati puno jaca i sa luffyevom smrcu ce zavrsiti piratska era.
[Image: FalAh1M.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)