Gyo
[Image: 31905.jpg]
Tip: OVA
Epizoda: 1
Godina izdavanja: 2012
Žanr: Horror
Trajanje: 1h. 10 min.

Opis:
Nakon što Kaori i njezine prijateljice pođu na vikendicu u Okwinai, primječuju kako sve smrdi po mrtivm ribama, koje usput izlaze iz mora i hodaju po cestama. Invazija riba je počela i svi koji budu ugrizeni se pretvore u odurna žuta čudovišta koja prde uokolo.

Komentar:
Znači, ovo je vjerojatno najmrženiji naslov ikad. Svi koji su ga gledali govore da je čisto i navječe piiiiiiiiiii koje postoji. Meni je bilo zabavno, XD Znači, od ugriza ili uboda riba, ljudi se pretvaraju u nešto odurno gdje prde i smrde po svijetu, haha. I ne samo to. Turnu im neke cijevi u usta i piiiiiiiiiii i onda hodaju na nekoj napravi. Priča je baš krš, ali meni je bilo zabavno sve to gledati XD. Znači, preporuka drugi, nikako ne gledati. Moja preporuka, zabavno je i odruno, može tko hoće.
Reply
Nešto najdebilnije što sam gledao ikada. I likovi su isto katastrofa.

[Image: adp4jo.jpg]

In a nutshell.
Reply
Toliko loš film da je zapravo zabavan.
Reply
(2014-02-01, 15:55)Yuspawn Wrote: Toliko loš film da je zapravo zabavan.

Kako kome. XD Po mom mišljenju ovo je gluplje od Mars of Destructiona.
Reply
@Yuspawn: Slazem se sa tobom, toliko los da je zabavan, mada je bio poceo krajnje zanimljivo, kao sto mnogi anime pocnu, ali ubrzo postaje niz nelogicnih morbidnih scena koje do kraja ostave coveka em zbunjenog, em zgrozenog, ali i pored svega, meni je bilo zabavno, jer je neobicno naleteti na ovakve "apsurde" od naslova Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Dopao mi se film ,jedan od onih mozak na pasu. Zabavna mesavina slj i B kvaliteta produkcije Smile.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)