Najbolji shinobi svog klana...
#1
Dakle, ljudi, po vama, ko su? Smile

Kada kazem najbolji shinobi klana, mislim na shinobija koji najbolje koristi i ima najvece znanje o tehnikama klana. Kao sto su recimo Katon Jutsus i Sharingan ako govorimo o Uchiha klanu..

Po meni, za klanove koji su mi sada pali na pamet..

Uzumaki Clan - Kushina
Senju Clan - Hashirama
Uchiha Clan - Madara
Hyuga Clan - Hiashi
Nara Clan - Shikaku
Yamanaka Clan - Inoichi
Akimichi Clan - Chouji
Aburame Clan - Shino/Torune
Inuzuka Clan - Kiba
Sarutobi Clan - Hiruzen
Hozuki - Second Mizukage
Kaguya - Kimimaro
Reply
#2
ja mislim da je u senju clanu drugi hokage najjbolji po tim tvojim kriterijima, hashirama ima samo bloodline i mega chakru

dok tobirama je izumio pola jutsua u ninja svijetu, dobar je strateg i tako dalje, vjerojatno zna vise jutsua od kakashija i to sve njegove orginal XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#3
(2014-01-05, 20:50)Frog_Hermit Wrote: ja mislim da je u senju clanu drugi hokage najjbolji po tim tvojim kriterijima, hashirama ima samo bloodline i mega chakru

dok tobirama je izumio pola jutsua u ninja svijetu, dobar je strateg i tako dalje, vjerojatno zna vise jutsua od kakashija i to sve njegove orginal XD


Pa bas da zna vise od Kakashija i nije, posto mu je afinitet samo voda..

Razmisljao sam jednom o tome ko je bolji predstavnik klana od njih dvojice. Isao sam ovom logikom. Nadimak klana je Senju of the forest. U sumi ima, cega? Drveca.. Hashi koristi mokuton ili wood release. Okoncao je rat, osnovao selo. Sad opet s druge strane mokuton zahteva vodu kao jedan od elemenata, a tobirama je ubedljivo najbolji korisnik suitona. Opet, izarao sam Hashija jer je Senju klan ipak poznat po Mokutonu. Big Grin

Mada mi je Tobirama drazi. Big Grin
Reply
#4
svi imaju samo jedan afinitet, i vecina jounina ima 2 ili vise elemenata koje mogu koristit, al to ne znaci da mogu spojit neka dva elementa tipa vodu i vjetar u novi element tipa led

samo oni koji imaju taj bloodline mogu

mada ne kuzim nit sam ikad kuzio zasto je hashirama jedini senju bar koliko mi znamo da moze koristit wood, malo je to glupo jer ako je bloodline u pitanju trebo bi i tobimara imat i svi ostali iz tog klana

u svakom slucaju siguran sam da tobimara ima vise elemenata koje moze koristit a ne samo vodu, ali voda mu je prirodni njegov element sa kojim je najjaci
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#5
Tu si u pravu. I mene buni sve to oko Hashirame. Da, ako mozes ili poznajes vise elemenata to ne garantuje da ces moci da koristis naprednije KKG, tipa wood, lavu i slicno jer se prenosi preko bloodline-a. E sad izgleda da je Senju klan izuzetak. Buduci da samo Hashirama ima KKG. Valjda bi neki njegov rodjak/mama/strina/tetka/unuk bilo ko morao imati MKKG, ali to se za sada ne zna. Tako da ipak stavljam njega kao najboljeg clana klana, jer je klan, kao sto rekoh poznat kao Senju of the Forest.

Pa ne moraju ni svi imati afinitet. Kao recimo za sada Minato. Ne verujem da Tobirama ima vise od tri afiniteta. Bez Saringana, to je jako tesko. Ako izumes Hiruzena i Ohnoki. Uostalom to su sve nagadjanja.. Big Grin

A kako ti se cine ostali klanovi? Slazemo se u vecini, ili?
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)