Akusticna ili Elektricna gitara
#1
Ovako vec duse vreme razmisljam koju gitaru da uzmem i mislim da cu uzeti akusticnu a pitanje je koja je vama bolja akusticna ili elektricna gitara Smile
meni su obe super a mala prevaga je prema akusticno nzm zasto ali jos kao klinac mi se svidja akusticna gitara ima taj neki svoj car koji nemogu da opisem ali nije ni el. losa naprotiv i njen zvuk mi je bas kul pa da vas cujem Big Grin
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#2
Nisam bas ljubitelj gitara ali kad bih uzimao uzeo bih elektricnu, mada zavisi ti kakvu ces muziku da sviras na njoj. Ja volim metal muziku pa bih zbog toga elektricnu uzeo, e sad sta tebi vise odgovara.
Ako nemozes da se opredelis uzmi bas, sa njim mozes sve da sviras bez problema Smile
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#3
Nisam bas neki preterani ljubitelj basa i kao sto sam vec reako samo malo vise mi se svidja akusticna a i zeleo bih da probam neke pesme koje su odradjene sa el gitarom da odsviram sa akusticnom Smile
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#4
http://www.mitrosmusic.com/proizvod/1087...ack-Sides/

Sta mislite o ovoj gitari? Rekao bih da je dobra, kolko sam razumeo Fenderove gitare su super a ovaj i nije bas skupa ( trenutno je oko 100 eura a posle nove ce da bude oko 140 eura ) pa sta mislite? Koju bi ste mi vi preporucili? Smile
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#5
Elektricna gitara Big Grin
Reply
#6
tri godine kasnije stvarno nema smisla odgovoriti coveku koji je verovatno ili kupio neku gitaru, ili totalno batalio sviranje XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
Mislim da smo dosad svi trebali naučiti da nema svrhe tražiti smisao u lelouchovim postovima.
Reply
#8
Volim da drndam elektricnu, a onda mi je juce bilo dostadno i nastimao sam akustaru... Akustara je definitivno the keva.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)