Diabolik Lovers
Ma kakav MyAnimeList njima je na prvom mestu Alčemist i Gintama, to nema veze sa mozgom. Taj sajt je za morone, bez uvrede ali toliko sam se gluposti načitao tamo da mi dođe da se ispovraćam po kompjuteru. Mnogo ludaka ima na ovome svetu, evo naprimer idite na ovaj link: http://myanimelist.net/anime/820/Ginga_E...eviews&p=1
Scroll down do posta od lika Roundohavor sa slikom od nindže iz Konohe na avataru i pogledajte koji skor je dao ovom svetskom poznatom anime naslovu i kakav review je napisao debil.
Malo pre sam mu gledao profil pa on samo gleda anime što curice gledaju, i takvi likovi su našli da glume neke face i anime mozgaše.

Video sam da ima ljudi koji pišu loše o Death Note i kako je taj anime za kretene i siledžije, nigde veze.
Ja bi to sve banovao iz anime sveta, to je najveći razlog zašto izbegavam takve forume i sajtove gde ima budala koji gledaju par naslova i onda kada pređu na ozbiljniji oni ne mogu da nastave jer nisu u tom fazonu, oni vole da u svakom animeu likovi bljuju vatru iz dupeta i da buše zemlju sa moćima ko švajcarski sir.
Nemojte mi spominjati taj sajt, nakostrešim se sav i diže mi se pritisak.
[Image: maxresdefault.jpg]
MAL se korisiti radi pravljenja liste, na njihove forume ni jednom nisam otišao, niti čitao preporuke XD
(2013-10-17, 22:04)Happy Wrote: MAL se korisiti radi pravljenja liste, na njihove forume ni jednom nisam otišao, niti čitao preporuke XD

Ali kad tad ćeš otići i videćeš o čemu ti pričam.
Kada budeš video da neko za mangu Berser ili anime Baccano kaže da je s***e, biće ti jasno zašto se ja ovako nerviram.

Nego, dosta bre o njima, ajde pišite šta mislite o Daiboličnim Ljubavnicima XD
Pa svi mi imamo razlicite ukuse ono sto je meni vrhunski naslov mozda je nekome totalna glupost i obrnuto, ja cesto citam preporuke ili tudje liste ( mislim ovih nasih odavde sa AO ) a biram ono sto se meni svidja...

O ukusima ne vredi pocinjati al dobra je stvar kako Happy kaze bas zbog liste i informacija... Smile

Volim ja ozbiljne naslove kao Death Note ali volim i one kako ih zoves gde bljuju vatru iz guzice tipa Naruto, Fairy Tail itd sve dok mi drzi paznju meni je ok a sta ostali misle pa da izvines ko ih je*e ja gledam za sebe a ne njih i ocenjujem kako se meni svideo a ne ostalima XD
[Image: 76561198247150340.png]
pogledah 5 ep.., s obzirom da su kratke i to.. budem pogledala do kraja., (napokon anime koji će imati ispod 4/10..bar se nadam, ako ovako nastavi! XD )

..ne znam., meni je sve to skupa loše jako :/
[Image: 76561198202735940.png]
Kad smo vec o pisanjima o Diabolic Lovers otvorite temu o tome, a ne u najave projekata Toungue No more off topic molicu Toungue Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Projekat je završen. Odobrite mi poslednji prevod za 12 epizodu i zamolio bih vas da stavite ovaj anime u sekciju za kompletirane serije.

Users browsing this thread: 1 Guest(s)