Yowamushi Pedal
#11
Prosecan pocetak. Malo je bzvz kako je glavni lik onako casually bolji u sportu od nekog ko se njime bavi. Posto velika je sansa da u sledecoj epizodi ili pobedi ili barem odlicno prodje.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#12
Welcome to sport Anime Big Grin
Reply
#13
Ah, druga epizoda je bila očekivano predobra. I mislio sam da će mi se svidjeti, ali ne ovoliko. Jedva čekam sljedeću XD
Reply
#14
Glavni lik uzasno smara. Nadam se da ce popraviti kada se bude pridruzio klubu. Onako, oseca se bas da je shounen u pitanu.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#15
Sumnjam da će se promjeniti. Ne izgleda mi kao netko tko bi bio kul. Možda će biti kul dok će voziti bicikl, ali vjerojatno će ostati megane otaku cijeli serijal.
Reply
#16
Krenuo danas gledati ovaj anime na preoruku od jedne prijateljice, vidim ovdje odavno više niko nije pisao XD a trenutno je vec izaslo 28 od planiranih 38 ep kako sam ja vidio Big Grin
Meni je do sad dobar, 10 ep su proletile za cas, sutra budem nastavio.
Nisam odavno (od prve sezone Kuroko no Basket) gledao Sport shonen pa mi taman dobro doslo, likovi mi za sad nisu nesto ali su utrke zato dobre i CGI je sveden na minimumi nekako mi baš dobro uklopljen Big Grin
Op i ending su mi također dobri
ma taman anime za opuštanje Big Grin
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#17
Gledam ga i dalje. Nije nista posebno, i uglavnom bih mu zamerio dve stvari. Prvo su apsurdni likovi, mada to proizilazi iz totalne shounen orijentacije.

Drugo je sto bajsem voze tipa 500 metara 20 minuta, dok se trkaju jelte. Mislim kapiram ja da je to klasican efekat gde DBZ fajt traje tri epizode, ali ovde su ipak u pitanju konkretne stvari - bukvalno mozemo da vidimo koliko obrtaja pedala su likovi napravili i koliko je pozadine promaklo, sto je obicno bar 10 puta vise nego sto su navodno presli. Nije da je onaj fazon usporeno vreme dok likovi razmisljaju (mada ima i toga). Kad je vec naglasak na trkanju, trebale su te udaljenosti da budu malo realnije. Racunao sam bio za jednu epizodu njihovu prosecnu brzinu i predjen put, i iako se ne secam tacnih brojki sada, ispalo je da bih ja peske lagano presao brze neku deonicu od njih na bajsevima. XD
Reply
#18
Odgledah i ja ovo, simpa naslov. Skroz za opustanje mozga. Akira mi se najviše svideo kao lik, iako je kao "negativac".
Naravno realnosti nikakve nema, tj. realan je naslov koliko i Kuroko recimo. Onoda bi i Tur de Frans osvojio pevajući Hime XD
Reply
#19
Ovaj anime mi se bas svidio.Dosta sam naucio vezano za biciklicke trke,obje sezone su mi odlicne,al mi je druga bolja od prve sezone.Jedva cekam trecu sezonu koja izlazi na zimi ,nadam se da ce treca sezona biti jos bolja
Reply
#20
Ehm, pogledao film koji je direktan nastavak na seriju. Bilo je super opet gledat yowu ali film je bio loš. Kako god da okreneš, sve što su oni mislili prikazati ne stane u sat i pol.

Čini se da će treća sezona biti bez trećih razreda. Samo se nadam da će doći novi protivnici. Već su smorili sa shohoku vs hakone.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)