Kill la Kill (2013)
#21
Pregeldah ija ovo za par dana, nekako ga ubacio malo pred ispite i izmedju Shinsekai Yori (dok se bacim na drugu polovicu animea) onako da malo pustim mozak na pasu.
I ono bas mi je legao Smile super naslov od mene 8/10, zabave i over the top prepucavanja je stalno bilo pa ni u kom trenutku mi nije bio dosadan, ono sto sam ocekivao sam i dobio
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#22
Nudistoooo BEECHHHHH!

Bog te jeb'o ovo je previše besmislenosti, gluposti i trolovskih "komentara" čak i za seriju koja je žestoka sprdačina kao što je KlK...
... ali ne mogu da se oduprem činjenici da je režija fenomenalna XD

Kako neko može da dropuje anime sa tako "jebozovnom" muzikom - Ping pong circulate, Satskuki theme, Sanageyama theme... kasnije i Blumenkranz?
Doduše, u početku sam bio razočaran što su autori napravili anime kao žestoku sprdnju, međutim i kao takav je ispao u neku ruku maestralan.
Npr, ne znam da l' sam izlapeo, ali mislim da ni u jednom animeu nisam video bolje odrađen fanservis.
Što se tiče generalno likova, niko nije suvišan, niko nije zapostavljen, svi su imali neku ulogu u seriji, što se jako retko viđa.
O animaciji koja je pun pogodak neću ni da pričam.
Elem, samo(XD) prvih 15-16 epizoda su malo klimave, variraju u kvalitetu(dobra, pa loša, pa smorina, pa užasna, pa užasna smorina...) dok su poslednjih 8 epki ili valjda druga polovina(iako je to trećina animea XD) extra, extra!
Koliko vidim po netu, i tu sam u manjini jer se ljudima više sviđa prva "polovina".

Ukratko:
Najjača epizoda: Možda 7. kada se oni Mankanšokovi pokondirili.
Najjača scena: Definitivno na kraju kada svi trče da uhvate Rjuko loooool
Najjači ratni poklič: MEN! DOU! KOTE! MEN! DOU! KOTE! MEN! DOU! KOTE! MEN! DOU!
Najjači lik: U početku definitivno Mikisugi i Tsumugu al' jbg kasnije su ih ujebali sa golim dupetima haha

Da, kraj je bio totalno zadovoljavajuć. 6.5/10
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#23
Ne mogu da uživam u crtaću koji je ono što navodno parodira. Ima dobru muziku treba reći.
Reply
#24
Jah sto nahvali naslov pa mu dade 6.5 ocjenu ._.
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#25
Pa to je visoka ocena kada je on u pitanju XD
Reply
#26
(2015-02-22, 17:19)NAME-L-ESS Wrote: Jah sto nahvali naslov pa mu dade 6.5 ocjenu ._.


Napisao je da mu je samo poslednja trećina baš dobra, tako da je to neka sredina.

Bolje i takav kriterijum nego kao kod većine OVO MI SE UOPŠTE NIJE SVIDELO, UŽAS, 8/10 Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)