Kingdom
#21
@Vele: E bas mi drago da ti je legao anime Smile Koje od likova bi izdvojio da su krajnje bad ass? Smile Meni je na prvom mestu naravno Wang qi i njegov pratioc Teng, ona scena kada Teng otvara kapiju i ne konta Xin-a ispred njega od svoje visine sam umro od smeha, priceless, voleo bih da to imam kao gif XD Ono sto bi za kraj serijala izdvojio zanimljivim su preokreti u poslednjoj fajti, pogotovo ona fora sa supreme komandatom, sto se tice takodje bad ass likova kraljica mountain klana mi je jedan od najvecih zenskih bad ass likova, plus je super nacrtana, da ne pricam da scena kada ulaze u njenu palatu je preterano nacrtana, detalji dvorane i sam planinski grad izgledaju awesome. Onaj plavi kapetan iz mountain klana mi je takodje ostavio kul utisak, pogotovo kada se bore protiv onog beast-a u palati. Od Lu Buwei frakcije mi Heikun Shou deluje bas kao zeznut lik, onaj ucitelj od ovog klinca sto je bio na tornju (malo sa imenima je ovo zeznuto popamtiti ko je ko), sto se tice neprijatelja, na kraju supreme komandant mi je ostavio utisak, pogotovo u drugoj sezoni i onaj beli sto je jurio Feixin jedinicu po sumi, ima jos likova, ali ne mogu ih popamtiti sa imenima.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#22
Wang Qi je stvarno super lik. Njegov seiyu je izvanredan. Teng me iznenadio onim potezima na kraju, nije ostavljao utisak jakog lika, a na kraju se ispostavi da je na nivou svog generala. Vodja planinskih plemena je jedan od top likova isto. Diao je isto simpa lik, samo me nervira malo onaj kostim. Mala luda sto je Xinov lieutenant je isto zanimljiv lik. Meng Wu je bio na pocetku smarac ali se posle popravio. Malo je imena teze popamtiti, mozda je bolje bilo da su fansuberi pisali onako kako se izgovaraju jer je tesko povezati kako se ko zove kad se ne poklapa izgovor sa napisanim.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#23
Aha to je najteze pohvatati, izgovore jedno, a napisu drugo, bas je nezgodno...zaboravio sam da dodam onog Heki sto je sa njima spasavao palatu, on mi je isto gotivan Smile Mada je dobar humor sa Diao kada ulazi u palatu pa se svaki put predstavlja, ona ce vise imati ulogu u sledecoj sezoni, posto ide polako putem tactician-a, Meng Wu mi je ona cistokrvna, tvrdoglava fighter-cina na kub! Big Grin Mada ima dobrih trenutaka sa njim, jedan od jacih je u drugoj sezoni sa cugom, videces Smile Meni se isto svideo seiyu od Wang Qi, inace ko bi rekao da je Wang Qi-ev seiyu isti lik koji daje glas Yamatu u Narutu Smile A Xin=Ichigo (Bleach)
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#24
Provalio sam za Xina ali nisam znao za Wang Qi-ja.
Baš je odlična seiyu ekipa uključena u ovaj anime.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#25
Jesi krenuo drugu sezonu? Ja vec odgledao sve sto je izaslo, izuva jos vise nego prosla sezona Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#26
Ja sam pogledao 7 epizoda.... preloše je i neću nastavititi!....

[spoiler]Šalim se XD[/spoiler]
Reply
#27
@Sajber: Spor si Toungue Brze to malo Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#28
A jbg znam, sve me sram kad se uspoređujem sa Veletom XD
Reply
#29
@Sajber: Hehehe i to sve sa Veletom koji ne voli CGI Big Grin Jesi stigao do mountain tribe? Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#30
Stigao sam tamo kad idu na planinu pitati planinskog kralja za pomoć.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)