Vikings
#41
Odgledao sam konacno Vikinge, trebalo mi je 2,3 meseca, nisam imao mnogo vremene , a i rewatchovao sam prvu sezonu..Meni je okej serija, poslednja epizoda je super odradjena , onaj Horik je mnogo smarao. Zadovoljan sam, mislim ja dizem obe ruke za sve gde koriste maceve i kolju se sekirama Big Grin . Druga sezona je nesto slabija od prve, verotano zato sto smo se u prvoj tek upoznali sa obicajima, mitologijom itd, neke epizode u sredini druge sezone su bile malo dosadne.. FAli ta neka glavna prica , ali kada pogledam sada, sta bi to moglo da bude ? .. Vikinzi i jesu samo to radili, pljackali i pijancili Big Grin Mogli su bolje da odrade onu bitku protiv onih Engleza.. Super je sto ce biti trece sezone, nema mnogo ovakvih serija.. A i serija ima dosta fanova, npr. moj drugar kome sam rekao za seriju pre par dana, odgledao je sve epizode za dva dana i cak su mu Vikinzi bolji od GoT-a, i to nije hejter GoT-a , vec i njih redovno prati. Meni je ipak GoT kvalitetnija serija, ali i Vikinzi su super. Meni je bas gotivno sto su svi glumci nepoznati, nerviraju me navodne zvezde, jedino ovaj Bjorn mi je nekako mutav , ocekivao sam nekog ludaka .. Mogli bi da ubace malo vise krvi, npr. u nekoj bici da lete malo ruke i noge na sve strane, treba da pogledaju Berserk Big Grin
Reply
#42
Prati još ko ovo? Big Grin

Jeste malo serija o'šla u tri lepe u ovoj 4 sezoni(vala po meni i ranije), ali dešava se dosta toga ako ništa XD
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#43
Niko ne prati seriju? Ma nemoguće!
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#44
Pratimo. XD
Reply
#45
Gledam i ja. Dobra je onako sve u svemu ne može se reći da nije.
-- bludni tata mata -- 
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)