Kore wa zombie desu ka?
MAL

Totalno random lud anime. Komedija, akcija, supernatural - sve u jednom.

Ayumu je obični učenik koji biva ubijen od strane serijskog ubice. Nakon smrti, njega u život vraća nekromanser(ka) Eucliwood Hellscythe pretvarajući ga u zombija. Nakon toga ona počinje da živi kod njega a vremenom se useljavaju magična devojčica i vampir nindža i upadaju u razne avanture prožete humorom.

Pogledao sam za sad samo prvu sezonu. Iskreno, očekivao sam više humora, ali sam zadovoljan. Likovi su likeable, samo mi je žao Ayumu-a ponekad. XD

Sad nastavljam OVA-u i onda drugu sezonu. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Harem Sad
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
Pogledao prvu sezonu i jedan od retkih u kojem nisam mogao da izdrzim drugu :/ Nisu mi bili dovoljno likeable likovi, a ni sam prica.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Ja sam pogledao sve što ima, prvu sezonu, dve ova epizode između, drugu sezonu i poslednju ova epizodu. Meni je bilo vrlo simpatično, a inače sam imun na loše strane harema, fanservice-a i ecchi-ja. Bilo je hillarious scena:

http://www.youtube.com/watch?v=yX9JcudDuJc
prebacite na (0:55) XD

Sve u svemu meni je ovo bio vrlo enjoyable anime. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
hmm, Cat's Eye parodija

no, da se primetiti, da ovaj anime ima dobru glasovnu glumu i izbor VA
Reply
(2013-09-03, 22:48)Eleran Wrote: Pogledao prvu sezonu i jedan od retkih u kojem nisam mogao da izdrzim drugu :/ Nisu mi bili dovoljno likeable likovi, a ni sam prica.

Da l' si ga gledao zbog priče? Toungue

Prva sezona mi je bila ok, dopala mi se neozbiljna atmosfera. Ne treba ga shvatiti previše ozbiljno, samo gledaš i uživaš u glupiranju likova i u uvrnutim scenama.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)