Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?
#1
[Image: 43369l.jpg]

Quote:Izayoi Sakamaki, Asuka Kudou, and You Kasugabe have tremendous psychic powers and are bored with the regular world. An envelope arrives for each person, and when each opens their envelope, they are stunned to see the scenery around them change to a world they had never encountered before. They've been summoned by the Black Rabbit to help the community "No Name" to overthrow the Devil King.

Dugački naslovi ftw.

Fazon je u tome što neka deca iz različitih univerzuma poseduju natprirodne moći i njima je mnogo dosadno u životu. Jednog dana im s neba padne pismo i oni odbacuju sve što su stekli da bi otišli u jedan novi svet. Kao neka mmo igra, samo što nije virtuelno. Ima 10 epizoda, nije loš, ali nemam pojma koja je poenta. Glavni lik je mnogo jak i on od početka mlati sve što stigne. Ostali likovi su tsundere, tiha devojka sa mačkom i obdarena zečica. Od početka do kraja nije jasno u kom smeru priča ide, sad kad razmislim, kao da su fileri, a nisu (valjda). Može da prođe, ali nije nešto što ću pamtiti do kraja života.
Reply
#2
heh, niti opis, ni mini recenzija ne obećavaju puno.
Reply
#3
Sta ja znam, nista specijalno naslov, ali mi se svideo detalj sto su sva tri lika od samog pocetka jaki, kako fizicki tako i psihicki, bilo je lepo za promenu videti i takav setting...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#4
A i ja sam ga baš ocrnio. Eto, borbe su solidne i dobar je humor. Nekako je crtež previše drečav, stalno nešto sija, šljašti, blješti... Big Grin
Reply
#5
^Pa ipak je to svet magije Big Grin Mora da šljašti Smile U sustini ostavili su prostora za nastavak, pitanje je samo kako je prosao kod japanaca, ali nesto mi govori da ga ipak nece biti XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#6
Ne mora da šljašti toliko da te zabole oči. Toungue Izašla je neka OVA pre mesec dana, novela i dalje izlazi, nikad se ne zna šta će Japancima pasti na pamet. Wink
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)