Šta trenutno slušate?
#1
Imamo sada gledam i sada čitam a nismo imali sada slušam.
U poslednjih par dana slušao sam sve i svašta od His hero is gone,Against All Authority,Raise Against pa preko novog Rancida, Pearl Jema, Jeta ,Arctic Monkeysa i na kraju sam se malo zadržao na Iggy Popu i albumu skull ring gde je sarađivao sa Green Day,Trolls,Peaches..itd a nešto ga i nisam gotivio pre Exita.
Šta se trenutno sluša kod vas?
[Image: 46003000000v4vendettaid.jpg]
Reply
#2
o dobra tema Big Grin Uglavnom od prošle godine sam prešla samo na azijsku muziku svih žanrova :love: prosto me ova evropska i američka smorile :S metal ništa posebno, pop postaje neznam ni ja šta, rock se kao drži, techno slično, dok punk, hip-hop, reege više nije ni muzika..uglavnom ništa posebno, ili što bi moglo da te inspiriše na neki način, čemu muzika i služi..Toungue
Inače trenutno slušam Krypteria - The promise & Krypteria - Sweet revenge (ne mogu zaspati + radim domaći iz harmonije :/ )
*Музыка-зеркало твоей душы, инструмент-это ты.*without YAOI there's NO LIFE!~Thumbs up! [Image: 6518203afa11.gif] [Image: SamuraiSx.gif]
ne volim gluposti online, ali ovo je dobro, ko zeli da zaradjuje online ovo odmah! - potvrdjeno 100% Anime http://samuraisx.stiforphr.com/ ---> za info pitajte u PM Anime ~
Reply
#3
Poceo da slusam Valentino Smile Cool
[Image: zabavamilivojevic.jpg]
Reply
#4
bila je tema "sada slusam", i to u dva pokusaja i oba puta je ubijena zbog previse spama i nesposobnosti ljudi da citaju prvi post...
Ovo za sada deluje ok tako da neka ostane.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
Ja slušam Rock, i sve derivate roka, mada ovaj modern rock i tako to i ne mirišem previše. Sebe bih definisao kao ortodoksnog hard rockera (omiljeni bend Doors), koji sluša povremeno hard core (Godsmack) i punk (više domaći no strani). Eto Smile

EDIT: I zaboravih, metall.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#6
uff nema šta ne slušan, od oldschool rocka (hendrix, doors, zeppelin), pa do alternative ( tool, incubus, APC) ima tu ponešto i metala (in flames, dream theater...)
i trenutno bend kojeg slušam su queens of the stone age, baš me oduševljavaju ;D
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#7
Trenutno Them Crooked vultures novi album New Fang. Novi projekat Dave Grohla(Nirvana,Foo Fighters),Josha Homa(Queen of stone Age,Eagles of death metal) i ne znam gde su nahvatali legendu Johna Paul Jonesa( Led Zeppelin). I dalje mi liče na queense ali zvuče nekako još sirovije. Odličan Rock album a moj favorit je Dead end friends.
[Image: 46003000000v4vendettaid.jpg]
Reply
#8
Uglavnom Marchela...!!! Lik me stvarno odusevio sa nekoliko njegovih pesama...!!!
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#9
Slusam Epicu, Macbeth, Rob Zombie i naravno Samael Big Grin
Razbijacka muzika za svako raspolozenje!!
[Image: newnervlogobyegidiogaud.jpg]
Reply
#10
poceo slušati subway to sally imaju mi baš opuštajuće pisme
[Image: gsfafa.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)