Brave 10
#1
[Image: kef489.jpg]

Epizoda: 12
Datum: 2012
Žanr: Action, Adventure, Historical, Samurai, Super Power, Seinen
Rating: R - 17+ (violence & profanity)

Mladi ninja Saizo Kirigakure pokušava da nadje smisao i pravac u svom životu kad susretne Isanami koja je u bekstvu od misteriozni ubica koji su uništili njen klan i sada progone nju. Saizo uspeva da je spasi nakon čega se devojka prosto zakači ( dosadna ) za njega i moli ga da je isprati kao njen telohranitelj do njenog konačnog odredišta i susreta sa Sanada Yukimurom gospodarom Ueda zamka. Sanada okuplja oko sebe moćne ratnike da bi zaustavio eru rata koja uništava Japan a Saizo je bas ono sto on traži u medjuvremenu misteriozna Isanamina moc se otkriva i svima je jasno da više ništa neće biti jednostavno...




[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#2
[spoiler][Image: isanami.png][Image: 26833823.png][/spoiler]
Uzasan i katastrofalan shounenshit. Mozda izlazi u seinen casopisu, ali nije daleko od Naruta.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#3
Koliko sam samo puta odlučio ovo gledat i svaki put naišao na strašne kritike gdje bih odustao. Ovog puta ista priča, haha.
Reply
#4
@sajber jbg ja sam ga odgledao ima samo 12 ep pa nije probem, inace animacija je dobra, prica je ono sto mozes da ocekujes od animea od 12 ep nista u dubinu al ne mogu reci da je piiiiiiiiiii meni se licno svideo vise nego neki slicni naslovi, nije nesto sad da se hvali na sva zvona al je sasvim dobar da ubijes dosadu..

Moj ti savet pogledaj prvu epizodu cak i da ti se ne svidi nista ne gubis...
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#5
Ajde, ajde, možda ga ubacim negdje pa pogledam prvu epizodu, ipak sam jako znatiželjan Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)