Batman: Arkham Origins
#1
Vorner bros je najavio treću igru iz Arkam serijala - "Batman: Arkham Origins" koja izlazi 25. oktobra 2013. god. za PC, Xbox 360, PS3 i Wii U. Na razvoju igre ne radi studio Rokstedi već Vorner bros Montreal (portovao je Batman: Arkham City na Wii U i ima kompletan pristup Rokstedijevom modifikovanom Anril 3 endžinu). Rokstedi je zauzet drugim projektom i imaće savetodavnu ulogu u tehničkom aspektu. Tim iz Montreala ima apsolutnu slobodu kad je reč o priči. Arkham Origins će biti prikvel dosadašnjim Arkam igrama u kojem ćemo upoznati mlađeg i neiskusnijeg Betmena na Badnje veče u Starom Gotamu (pre nego što je pretvoren u zatvor) u sukobu sa policijom Gotam Sitija, Crnom Maskom i brojnim negativcima Di-Si univerzuma. Borba i predatorsko kretanje će ostati isti sa malim izmenama. Znatna pažnja će biti usmerena na istraživanje i detektivski vid igre. Zasada je poznato da će novi gedžet biti daljinska kandža koja se poredi sa kukom iz Just Causa 2. Gotam će biti duplo veći od Arkam Sitija. Sem Starog Gotama biće i Novi Gotam gde će igrači oslobađati radio tornjeve slično kao u Far Cry-u 3.

http://www.youtube.com/watch?v=6d0geMX4nWA

[spoiler][Image: batman-1.jpg]
[Image: batman-2.jpg]
[Image: batman-3.jpg]
[Image: batman-4.jpg][/spoiler]


Ako igra bude u rangu sa prethodnicima (vrlo dobra priča, raznovrsni i zanimljivi neprijatelji, nove sprave, veći grad za istraživanje, ovog puta slabiji Betmen, itd) ja ću biti zadovoljan. Rokstedi treba da nadmaši sebe, Montreal treba samo da održi kvalitet serijala.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#2
kad vidim ovog betmena neobrijanog,prosto me hvata muka
ali izgleda skroz dobro...
[Image: 33z5xsi.png]
Reply
#3
Hoćemo Rocksteady... Angry
Reply
#4
iskreno nisam nikad voleo batmana , vise volim njegovog najboljeg drugara jokera , ugl bas cu morati da odigram cim izadje , pa da vidim kak'oe Big Grin
Reply
#5
Poceo sam polako da prelazim prva dva dela, ali posto nisam neki super fan betmena taman ce ovo izaci kad ja ovo zavrsim XD
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#6
Kevin Konroj izgleda neće posuđivati glas Betmenu u Arkham Originsu. :/ Vorner bros traži mlađeg glasovnog glumca za mlađeg Betmena.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#7
Batman AA i AC su odlične igre bio neko fan Batmana ili ne, no jeste bedak što Rocksteady ne radi na ovom naslovu, ali videćemo
Reply
#8
Ja se iskreno ni ne secam glasa iz Arkham Asylum, tako da mi je sve jedno sto menjaju. Dok mu glas nije kao u ovim novim filmovima, briga me za glas.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#9
Malo sam pestimističan, ne vjerujem da će uspjeti nadmašiti prva dva nastavka. Ali moglo bi u svakom slučaju biti odlično. Stari i novi negativci kao Black mask. Čeka se gameplay trailer, samo mi se čini po slikama da je grafika malo lošija nego u prva dva nastavka...
[Image: harpy211.png]
Reply
#10
Kevin Konroj će ipak biti u AO-u. Demantovane su tvrdnje jednog južnoafričkog magazina koji je tvrdio suprotno. Kako sam čuo, nije baš specifikovano da će on posuditi glas Betmenu, mada logika, naravno, nalaže da će tako biti. Bez Konrojevog grubog, mačo, a ujedno i ugodnog glasa, Betmen nije Betmen, zar ne? Wink

http://www.youtube.com/watch?v=QqDWx8kfoXo

U trejleru mi AO Brus Vejn sa maskom ne izgleda toliko mlađe naspram AA i AC Betmena, tako da ga Konroj može komotno glumiti. Moći ćemo igrati i sa Detstroukom (DLC). Da li će to biti kao sa Ženom Mačkom u AC-u ili će biti dostupan samo u recimo Čelendž modu? Batman: Arkham Origins ćemo zaigrati 25. oktobra.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)