Attack on Titan
#21
Jedna mesečno?! pfffff Toungue
Reply
#22
znaci 2 godine cemo gledati 25 epioda XD
[Image: 33z5xsi.png]
Reply
#23
^Misli na mangu, anime svaki tjedan.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#24
I jos jedan dvanaestogodisnjak koji spasava svet... Big Grin Zivim za anime kad neki dedonja od 80 i kusur godina krene u avanturu Love
Reply
#25
Počeo sam da čitam mangu Smile Prva epizoda je bila prilično dobra. Svidelo mi se skoro sve i drago mi je što se ne pridržavaju neki standarda koji sada postoje u anime i mangama. Sviđa mi se kako je teška situacija i kako su sada spremni da se bore, bezobzira na ksoro nemoguću situaciju.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#26
@Raph: To sada kako si napunio 18 progovara seinen boy iz tebe? Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#27
(2013-04-10, 16:42)Raph95 Wrote: I jos jedan dvanaestogodisnjak koji spasava svet... Big Grin Zivim za anime kad neki dedonja od 80 i kusur godina krene u avanturu Love
[spoiler]U sledecoj epizodi time skip, sad ima 17 god![spoiler]sto ne menja cinjenicu da je i dalje klinac XD[/spoiler][/spoiler]

Mene iskreno interesuje dokle ce adaptacija ici. Ako samo adaptiraju mangu bez ikakvih dodataka, bice prilicno smor jer se nista nije izdesavalo u 8vol koje sam procitao. Uglavnom akcija akcija i akcija. Likovi od kartona, prica klasican zombie flick itd. Valjda ce imati izmisljen kraj i nece samo preseci pricu.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#28
^ Zar nije to i poneta mange? Koliko vidim svi su napaljeni na akciju akciju akciju Toungue
Reply
#29
Da, borba protiv Titana, ali ne konstantno. Posle procitane mange, oni bas ni nemaju materijala za dobru adaptaciju. U mangi se jos ne zna sta su Titani i odakle poticu. Tek se u najnovijem chapteru saznalo nesto bitno. Ostalo je: "Odbrani grad. Trening. Bori se sa onim Titanom. Prezivi napad." To je prica. Bilo bi cool kad bi smislili originalan kraj i barem objasnili neke stvari na njihov nacin. Nije kao da nemaju razne teorije fanova za inspiraciju.

tl;dr Akcija ce biti odlicna. Prica 0 ako ne izmisle kraj. Da ce biti zabavan za gledanje, to stoji.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#30
Vec vidim sledeci veliki americki hit..."The Walking Titans" Toungue
[Image: slika.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)