Attack on Titan
#11
E, pogledao sam neke komentare...i koliko sam video, rekose da ce ovo da bude 2-cour anime (22+ epke Big Grin). Nisam citao mangu, tako da uffff, ovo je dobar anime. Pogledao sam Psycho Pass ove nedelje i po meni je bio izuzetan anime, mada ovaj AoT je lud, verovatno cu da uzmem da citam mangu, kad budem zavrsio ovo sto trenutno citam.

Za sad 10/10 za prvu epizodu Big Grin..preporucujem svia koji se dvoume da gledaju...
[Image: slika.jpg]
Reply
#12
ovo izaslo...ekstra
nek bude ko manga i ja se ne zalim
[Image: 33z5xsi.png]
Reply
#13
Predobra 1 epizoda cista desetka, nisam planirao da pocinjem jos neki ongoing naslov al nakon sto ste ga toliko nahvalili morao sam da pogledam, joj sad cekanje XD
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#14
Morao sam ponovo da odgledam prvu epizodu, boje su naprosto fenomenalne kroz celu epizodu, sve je odradjeno bas kako treba...ovo je jedan od retkih ongoinga koje cu pratiti po jednu epizodu nedeljno i necu uspeti da izdrzim da se nakupi epizoda Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#15
hehe, sve dobro odrađeno, mda ona scena sa majkom mi je mnogo poznata, milsim video sam skro u nekom animeu, manga-i, ali lupam glavu i ne mogu da se setim (samo što je u ovom slučaju bio neki požar)

jedno što mi "smeta" je glas glavnog lika, jer se istog trena setim onog praseta iz Accel w.
Reply
#16
^Nisam citao mangu, ali koliko sam skontao po insertima, oni ce sad da porastu pa se krljaju sa njima, tako da mozda se bude malo i menjao glas liku...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#17
I ja sam pogledao prvu epizodu Smile Još sam pod utiscima pa ću malo da sačekam pre nego što komentarišem šta mislim. Ali za sada mi izgleda odlično i muzika je jedna od najboljih koje sam čuo u poslednje vreme Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#18
Evo upravo sam pogledao prvu epizodu Big Grin , pravo me odusevila , ali i rastuzilo Sad ... Jedva cekam sljedecu Big Grin
Zna li netko koliko ce biti epizoda ?
[Image: onepiece_by_fyling_lamb-d499ci7.jpg]
Reply
#19
biće 25 epizoda koliko sam načuo, cela sezona
Reply
#20
Potvrdjeno je da ce 2-cour biti, sad li ce biti 24 ili 26, videcemo.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)