Shounan Jun`ai-gumi/Young GTO [zavrseno]
[Image: 2zthz4i.jpg]

Naslov: Shounan Jun`ai-gumi/Young GTO
Kategorija: OVA
Epizoda: 5
Žanr: akcija, sazrijevanje, delinkventi, srednja škola, seinen, nasilje
Godina izdavanja: 1994..
Status: Završeno

Onizuka Eikichi i Danma Ryuuji su ozloglašeni motoristički duo, Onibaku. Kada nisu na cesti, može ih se pronaći u školi gdje vrebaju djevojke. Ovo je priča o mladome Onizuki koji će s vremenom postati najbolji učitelj u Japanu i njegovom partneru Ryuujiju u u pohodu da izgube nevinost i dosegnu zrelost.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
Reprizirao s društvom. Sad možeš da nastaviš sa prevođenjem sikvela. Wink
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
sreća pa to se već radi
Reply
Znam, prevodi Grimlord, ali projekat već dugo stoji u mestu, možda je čovek batalio.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
Ne bi htio stati Pegli na zulj, pa da idem u jeos jedan projekat, ionako vec imam nekoliko otvorenih Big Grin. Mada, budem vidio, pa mozda nesto paralelno prevoditi da razbijem monotoniju Big Grin.
Dokle god ste zadovoljni prijevodima, ja sretan Big Grin, mada ne znam kako je 5. ep ispala jer je eng. prijevod bio zaguljen za prevoditi.
Reply
pda, prevod za petu je bio baš loš, ali daj šta daš
Reply
Tebe nebi zadovoljila ni Jenna Jameson Big Grin.
Ispravit ce se jodnog lijepog dana.
Reply
haha, ne mislim na tvoj prevod, već eng prevod za petu ep.
Reply
Da idem malo u off (toliko privilegija valjda imam Toungue ), titlovi tako starijih naslova su bili nesto kvalitetniji, ali opet nije bilo bas nesto kvalitetno prevedeno, razumno je ali za prevodjenje je ponekad pakao.
Reply
jos jedan off, Granzort onda definitivno ne spada u te koji su imali nekvalitetne a razumne prevode XD
oni pakleni delovi koji su "sjajno" prevedeni, ne da nemaju smisla, nego smisao nikad videli nisu, ato nikako da se nakanim da zavrsim one preostale tri epizode koje sam preveo pre fazon godinu dana al sad moraju da se sminkaju jos par sati da bi licili na nesto XD
[Image: th_DarkMagic5.jpg] <----- maj prešsesss Love -----> [Image: th_dragonfly-1.jpg]
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)