The Garden of Sinners
[Image: kara-no-kyoukai-wallpaper.png]

7 filmova; horor, mistery, supernatural. 9/10.

Garden of Sinners je serial filmova. Prate natprirodne događaje i veoma nasilne smrti, obično mladih ljudi. Glavni lik je Shiki. Priča prati njenu borbu sa natprirodnim bićima i događajima. Mikiya je opčaran misterioznom devojkom i pokušava da joj pomogne. Tōko je poslodavac za koga oni rade. Ona ih šalje da rešavaju slučajeve. I daje im informacije potrebne da ih reše.

Filmovi su prikazani van hronološkog reda i to serialu daje vrlo zanimljiv utisak. Možda nekom zasmeta, ali iskreno vam preporučujem da pogledate onako kao što su izlazili. Alinacija je fantastična. I to negovori tačno koliko ovo izgleda dobro. Muzika je još bolja. Likovi su vrlo živopisni. Svako ima nekoliko slojeva koji se polako otkrivaju. Ako hoćete da pogledate nešto izuzetno dobro, pogledajte Garden of Sinners.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
Svideo mi se anime, ali u mom slucaju mi se nije svidelo sto ne ide hronoloskim redom, na momente zaista nisam znao sta se desava, da budem precizniji kada se desava, dok ne prodje jedno pola epizode ili cak dok ne krenem da gledam narednu pa povezem, muzika je zaista odlicno uklopljena u celu atmosferu, pozadine u animeu su fenomenalno odradjene, pogotovo u drugom delu sa bambusovom sumom, fenomenalno Smile i scena kada se sparinguju macevima u dojo-u, mislim da je isto u drugoj epizodi, jedan od najlepse nacrtanih sparinga koje sam do sada gledao...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Skidam filmove, samo ne uspjevam naći pošten torrent. Našao sam nešto, ali jako sporo skida. Sad sam na 46%, a za 10 sati bu se valjda skinulo Big Grin
Reply
Ovo izgleda zanimljivo, skida se odmah XD XD
Nego Omen koja je tvoja ocena ovoga?
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
Ovaj anime sam skino na osnovu covera. Batalio sam pri kraju prvog filma. Smor živi.
Reply
Pera, od kud skidaš?

Coveri su zakon, haha i ja radi njih najviše skidam XD
Reply
(2013-03-18, 13:00)pera94 Wrote: Ovo izgleda zanimljivo, skida se odmah XD XD
Nego Omen koja je tvoja ocena ovoga?

OK moraću i to da dodam Smile Za mene ovo je 9/10. Skoro bez i jednog problema. Nemam skoro ni jednu zamerku. Sve što je bitno je urađeno skoro savršeno. Obično negledam anime filmove. I pre Garden of sinners nisam gledao ni jean anime sigurno 6-7 meseci. Sada sam već pogledamo dva nova animea, tako da mi je vraćena želja za animeama posle ovog fantastičnog animea.

Razumem zašto Alex priča to što priča, ali meni su neki od omiljenih animea Witch Hunter Robin, Ergo Proxy, Ghost in the shell, Aoi Hana, svi vrlo "spori" animei. Nadam se da vas to ćene obeshrabriti da bar date šansu Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
Sajber naso sam sa isoHunt-u.
http://isohunt.com/torrent_details/41792...ab=summary
Meni je skidalo super ( sad nisam kuci pa ne znam ), trebalo bi da je do sada gotovo ali u svakom slucaju ostavio sam da uploaduje,jeste da je jedna osoba ali ce valjda bar malo pomoci XD
In the sea without lees
Reply
Meni na svome ide oko 50 kb/s i trenutno je na 63% pa ne znam dali mi se isplati skdiat nanovo Toungue

Uh, baš ne volim anime sa sporom radnjo. Počeo sam bio gledat ghost in the shell i odgledao nekih 8 minuta i prekinuo. Početak mi se ne sviđa, ali neću sudit prema 8 minuta, nastavit ću ovih dana, ak se sjetim.
Reply
Meni skida 900, ne znam zasto je tebi tako sporo, mada je i meni bilo na pocetku a posle ubrzalo.
In the sea without lees