Vandread
#1
[Image: 23645l.jpg]

Godine prikazivanja: 2000
Epizoda: 13
Trajanje: 22min, po epizodi
Tagovi: Action, Ecchi, Mecha, Sci-Fi, Shounen, Space, comedy

Opis: Život je sr**e za Hibiki-a.Intergalakticko društvo je podieljeno u građanskom ratu između muškaraca i žena;On je "zaglavio" na proizvodnoj liniji za ratne mechove, stalno zadirkivan od svojih kolega i u ne mogucnosti da ostavri svoj san pravljenje svog ​​Mecha jednog dana.Konacno je odlucio da mu je dosta svega i pokusava da ukrade mech; to ispadne da je loša ideja,lansirajuci se usred uzarene svemirske borbe, koja ga donosi licem u lice sa neprijateljom, te ga lansira u avanturu koja ce promeniti njegov zivot zauvek.
(Pokusao sam sto sam bolje mogao prevesti XD)
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRxFsEKIJ_1GBo4jyH-JhA...XwU-iA&t=1]
Reply
#2
Kada otvarate temu dajte i svoj utisak. Sve teme što sam otvorio uvek sam stavljao link za recenzije jer u njima piše detaljan utisak o anime + par mojih reči ako sam anime pogledao. Ugledajte se malo na Corwina i Zetu Smile

Vandread sam davno gledao dok se puštao na Happy tv. Pre nekih ~8 godina. Ne sećam se baš nabolje u sitne detalje ali anime mi je ostao u lepom sećanju. Ima 2 sezone 13+13 tako da nije puno za gledanje. CGI je jeftin i ne izgleda nešto naročito danas ali za tako mator anime (2000. godina) je sasvim OK.

Dosta dobra naslovna numera
http://www.youtube.com/watch?v=kN9TD_Txy2k
Reply
#3
Vandread je interesantan anime. Volim da kažem da je ovo najbolji anime sa najlošijim glavnim likovima. Borbe su veoma lepo urađene. Većina ostalih likova je veoma dobra, kraj je jedan od bojih koje sam video. Vredi pogledati ako možete da podnesete dva glavna lika, postanu bolji pred kraj Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#4
Odgledao sam samo dve epizode za sad. Nisam previse zainteresovan, pa ga gledam kad bas nemam sta da radim haha. Sudeci po prvim epizodama deluje kao zesci crap, ali videcemo, ipak mi ostaju jos 11ep.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#5
Možda ti se svide interesantne bitke kanije. Meni je to bilo OK. Kao i neki likovi koji imaju zanimjive priče.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#6
davno sam počeo da gledam na preporuku lika koji mi je dao pri kontigent anime-a back in the day, ali nisam završio + nešto uhvatio na TV-u. šteta što niko neće da štampa DVD-ovde kda imaju sve

ženske su fine, osim jedne kao ja to nije u celosti
Reply
#7
Hehe bese to tv Kosava koliko se secam kad sam poceo da pratim,pustise prvo 13 ep na japanskom,al onda me ubise sa drugim delom i sinhronizacijom na franscuskom XD .Sasvim ok anime.
Reply
#8
Vandred je bio prelomna tacka posle koje sam odlucio da moram da gledam anime uopste XD
Pustali su ga na hepiju valjda, ali je meni slika bila toliko losa da skoro nista nisam mogao da vidim. Onda mi igrom slucaja neki ortaci nabavili par dvdjeva animea i ja sam bio u fazonu dajte, mozda uspem onda posle sa nekim da se menjam za Vandread.

Pazi ti to, da se menjam. To je bilo pre nego sto su izmislili internet i kablovsku televiziju.

I onda rekoh ajde kad vec imam te dvdje da pogledam i njih, i tu sam se navukao. Vandread sam nabavio nesto kasnije (i pogledao ga 4 puta). Sad mi anime te vrste verovatno ne bi bio nista posebno, ali ostace mi uvek u srcu usled nostalgije XD
Reply
#9
Pored DB i Digimona jedan od prvi anime koji sam pogledao, tad sam imao oko 9 godina Smile, takodje svidjao mi se i Ecchi deo (tako sam poce XD)
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRxFsEKIJ_1GBo4jyH-JhA...XwU-iA&t=1]
Reply
#10
Meni je bas bio legao anime, krajnje je kul atmosfera i sama ideja, planeta muskaraca i planeta zena XD U sustini mozda ima jedna-dve epizode da su bile malo dosadne, ali ostatak je kul, bar ga se takvog secam, ne znam koji utisak bi ostavio na mene kada bi ga sada pogledao, ali tada mi je bas bio kul Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)