Noblesse: Awakening + The Beginning of Destruction
#1
[Image: 24liglf.jpg]


2 OVA/ONA epizode ali sam stavio u jednu temu da se ne otvara 2 samo zbog po jedne epizode iste serije, ako je to problem nek neko obriše pa ću da otvorim posebno. Smile


The Beginning of Destruction se dešava pre 820 godina i prati besmrtnog plemića Raizela i njegovog prijatelja vođu vukodlaka Maduka kao i njihovu borbu nakon što postanu žrtve manipulacije kako ljudi tako i natprirodni stvorenja s ciljem uništenja obojice.





Awakening se dešava u sadašnjem vremenu, besmrtni Raizel se budi nakon 820 godina sna i nalazi se u potpuno nepoznatom svetu. On pronalazi svog vernog slugu Frankenštajna koji je sada direktor srednje škole i odlučuje da pohađa istu kako bi se upoznao sa dostignućima ljudi u vekovima koje je propustio. Ali kada nepoznata organizacija koja se sastoji od natprirodni bića odluči da eliminiše njegove kolege iz škole kao potencijalne svedoke Raizel odlučuje da se umeša.






Komentar: pre ovoga za mene potpuno nepoznata manga izuzev par komentara koje sam pročitao na ovom forumu. Obe epizode su mi se svidele, posebno Awakening, animacija u ovoj epizodi je odlična.

Traju nekih 7-10 minuta duže nego prosečna epizoda. Ako im je cilj bio da zainteresuju ljude mislim da su uspeli, nadam se celoj seriji...

Da li je neko gledao? Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#2
Ja sam gledo,moram rec da je bio ok,al mi je manhwa puno bolja
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)