Outlaw Star
#1
[Image: outlaw-star.jpg]

Godina snimanja: 1998
Broj epizoda: 26

Džin Starvind i Džim Hovkins preživljavaju na planeti Sentinel tako što rade razne poslove – od popravljanja mašina do posla telohranitelja, pa čak i lovaca na ucene. Dok čekaju na priliku da na brz način zarade puno love, na njihova vrata kuca misteriozna žena Hilda koja im ostavlja „ključ“ do rešavanja jedne svemirske „zagonetke“ pod nazivom Galactic Layline. Jedan deo te zagonetke je i sam brod koji pronalaze, pod nazivom Outlaw Star, dok je drugi misteriozni bio-android koji se zove Melfina. U svemiru postoje tri frakcije koje njime vladaju: to su normalne jedinice, hajde da kažemo neko ministarstvo pravde, druga frakcija su svemirski pirati, dok su treća frakcija Outlaw-i – ljudi koji žive na samoj ivici zakona. Sve ove frakcije žele da odu na Galactic Layline, a znanje o putanji kroz istu leži u rukama Džina Starvinda i njegove posade. Šta će se sa njima desiti, saznaćete ako pogledate ovaj anime serijal.

Recenziju možete pročitati na Outlaw Star
Reply
#2
Još gledam. OK je anime, ali su mi brodovi toliko loše urađeni da mi smeta. Zanimljivi su mi likovi i drago mi je da su ranije glavni likovi češće bili odrasli ljudi a ne srednjoškolci Big Grin
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#3
Likovi u ovom animeu su krajnje gotivni, i pozitivci i negativci, atmosfera u animeu je odlicna, kao i humor, akcione scene u mom slucaju nisu bile toliko lose kao sto Dream tvrdi, ali s obzirom da se covek nagledao hiljade svemirskih brodova za razliku od mene, verovacu mu na rec Smile Epizoda kada idu da traze one magicne metke sam umro od smeha, pogotovo kraj epizode, odlican Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#4
Da su ostali na jednoj planeti, ne bi mi smetalo. Samo da su svemirski brodovi drugačije urađeni, sve bi bilo u redu.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#5
^Ako nista, priznaj da su likovi gotivni Toungue Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#6
Jesu i to sam pričao više puta Smile To je jedino što mi se sviđa. Sviđa mi se i što su uradili da bez obzira što oni imaju taj super napredni brod da im to ništa neznači ako ga neodržavaju i dopunjavaju zalihe. Samo da nema onih glupih ruku Sad
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#7
Ovaj anime mi nije bio nista posebno, iako volim SF. Cist prosek. Jedina epizoda koja mi je ostala u secanju je u sa onom jednom planetom sa povecanom gravitacijom i jakim mangetnim poljem XD
Jedino sto odudara od proseka su endinzi koje peva Akino Arai.
Reply
#8
Polako se bližim kraju, ali stvarno mi je teško da nastavim. Neverujem da ću i završiti ovaj anime. Da su likovi bolji, možda bi i mogao da zanemarim sve ostalo što mi smeta. Ali Melfina i ona cat girl su nepodnošljive. Samo čekam da im se nešto strašno dogodi, ali nikako Sad Onaj mali može da bude još gori po nekad. Tako da nepomaže previše. Ali samo oni brodovi!! Verovatno nešto najgluplje što sam video u nekom animeu u skorije vreme.

Počeo sam napokon da gledam Cowboy bebop. Znam da kasnim i koliko ali eto Smile Za sada je mnogo dobar, pa kad pogledam još malo pišem utiske.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#9
^Svaka cast sto se uopste secas sta se desava, ja da tako dugo razvlacim neki anime ne bi se vise ni naslova secao XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#10
Navikao sam tako Big Grin
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)